فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اجرای طرح کروکی آنلاین تا پایان سال 1401

اجرای طرح کروکی آنلاین تا پایان سال 1401 تأیید شد. این طرح هم‌اکنون در قم اجرا شده و به‌زودی در سراسر کشور نیز اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس راهور انتظامی کشور، از اجرای طرح کروکی آنلاین تا پایان سال 1401 خبر داد. وی همچنین اعلام کرد که این طرح مدتی‌ست در شهر قم عملیاتی شده و به‌زودی نیز در سراسر کشور اجرا می‌شود. سردار رادان رئیس پلیس راهور انتظامی کشور، همچنین صحبت‌هایی نیز از خدمات پلس راهور کرده است که در ادامه مطلب جزئیات آنها را خواهد خواند.

بیشتر بخوانید: بخشش 100 درصدی جرایم بیمه خودروها به مناسبت دهه فجر

اجرای طرح کروکی آنلاین تا پایان سال 1401

با حضور سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور مراسم رزمایش پلیس بزرگراه، افتتاحیه مرکز پاسخگویی پلیس راهور و همچنین موزه پلیس راهنمایی و رانندگی در مقر پلیس راهور در شهرک آزمایش کلید خورد.

سردار سید کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور انتظامی کشور، در این مراسم با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۱ سالی پر تلاش برای همکارانم در ۲۹۷ هزار کیلومتر راه و هزار و ۴۰۴ شهر بود، اظهار داشت: «هم‌اکنون همکاران من در پلیس راه در ۱۱ گردنه برف‌گیر در حال ارائه خدمات به مردم هستند.»

وی گفت:

امسال ۶۲ میلیون خدمت به مردم ارائه شد که نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته و بیش از ۸۰ درصد رضایت‌مندی را به همراه داشته است؛ همچنین ۵۶۳ میلیارد پیمایش در شهر‌ها داشتیم که ۲۸ درصد افزایش تردد نسبت به سال گذشته ثبت کرده است.

اجرای طرح کروکی آنلاین تا پایان سال 1401

رئیس پلیس راهور انتظامی کشور با بیان اینکه ۳۰ دستگاه در موضوع کاهش جانباختگان حاصل از حوادث ترافیکی نقش دارند، تصریح کرد: «برجسته‌ترین نقش بر عهده شورای ایمنی حمل و نقل کشور است‌ که به ریاست رئیس جمهوری برگزار می‌شود و امیدوارم با اجرای تکالیف دستگاه‌ها اثر بخشی داشته باشد.»

وی با بیان اینکه پلیس راهور در سه سال گذشته حامی مردم بود و گام‌هایی که برداشته که در راستای گره‌گشایی از کار مردم بوده است تصریح کرد:

مدیریت ترافیک، تسهیل در تردد و کاهش سوانح و ایمنی بالا و ارائه خدمات آسان چهار وظیفه اصلی پلیس راهور است.

وی به ماموریت پلیس بزرگراه اشاره و بیان داشت: «پلیس بزرگراه در 13 کلانشهر انجام وظیفه می‌کند و با پدیده‌ها و ناهنجاری‌ها برخورد خواهد کرد.» رئیس پلیس راهور انتظامی کشور اعلام کرد:

۹۴ درصد اعمال جریمه با دست‌افزار ایرانی سپهر انجام می‌شود، این دست افزارها قدرت هوشمندسازی در پلیس را افزایش داده؛ همچنین ربات‌های هوشمند پلیس با بیش از ۹۹ درصد صحت، اعمال قانون و جریمه را انجام می‌دهند.

سردار هادیان فر در این مراسم اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال کروکی الکترونیکی در سراسر کشور اجرایی شود.

وی گفت: «این طرح ۹ ماه است که در قم اجرا می‌شود و داده‌های مناسبی برای تحلیل و توان عملیاتی دارد.»

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا در این مراسم، اظهار داشت:

در این مرکز بسترهای ارتباطی تلفنی و اینترنتی برای ارتباط زودتر و سریعتر با مردم وجود دارد.

وی افزود: «سه شماره 120 88288888 و 88255555 برای تماس شهروندان با پلیس راهور در نظر گرفته شده است.»

اجرای طرح کروکی آنلاین تا پایان سال 1401

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور خاطرنشان کرد:

شهروندان می‌توانند سوالات مربوط به شماره گذاری، اجرائیات، صدور گواهینامه، وضعیت ترافیکی محورها و هر موضوع دیگری که مربوط به راه و رانندگی می‌شود را از این سه شماره با پلیس درمیان بگذارند.

سرهنگ شیرانی با اشاره به اینکه افتتاح این مرکز ۷۰ درصد از نارضایتی های مردم را از خدمات پلیس راهور کاسته است، گفت: «روزانه بیش از ۳ هزار تماس تلفنی در این مرکز پاسخ داده می‌شود. همچنین در ادامه این مراسم سردار رادان از پلیس راهور قول گرفت که چت آنلاین پلیس راهور با مردم تا نوروز راه‌اندازی شود.»

کار ساخت و تجهیز موزه پلیس راهور که از حدود دو سال پیش آغاز شده بود امروز با حضور سردار احمدرضا رادان فرمانده فراجا و جمعی از روسا و فرماندهان پلیس راهنمایی و رانندگی موزه پلیس راهور افتتاح شد. گفتنی است در این موزه انواع خودروهای پلیس، اسناد و پلاک خودرو، گواهینامه‌های رانندگی و … به نمایش گذاشته شده است.

همچنین در ادامه این مراسم سردار رادان از پلیس راهور قول گرفت که چت آنلاین پلیس راهور با مردم تا نوروز راه‌اندازی شود.

سردار رادان با بیان اینکه بسیاری از مردم نسبت به بعضی از خدمات پلیس راهور سوالاتی دارند گفت:

شهروندان می‌توانند از این طریق پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

فرمانده کل انتظامی با بیان اینکه نرم‌افزار موبایلی چت آنلاین پلیس راهور با مردم تا نوروز راه‌اندازی می‌شود تا مخاطبین بیشتری بتوانند در لحظه با پلیس ارتباط داشته باشند، گفت: «پلیس راهور باید زودتر از سایر پلیس‌های تخصصی هوشمند سازی را به مرحله اجرا در آورد.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درخصوص اجرای طرح کروکی آنلاین تا پایان سال 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر