coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

فیلیمو برای مشترکین ایرانسل رایگان شد!

تماشای تمامی عناوین پلتفرم فیلیمو برای مشترکین ایرانسل رایگان شد. فیلیمو دوباره برای مشترکین اپراتوز دوم کشور سنگ‌تمام گذاشت.

فیلیمو برای مشترکین ایرانسل رایگان شد. ظاهراً همکاری فیلیمو با برترین اپراتور دیجیتالی کشور بسیار گسترده‌تر از این حرف‌هاست. پلتفرم تماشای فیلم آنلاین فیلیمو که عنوان برترین پلتفرم در حوزه کاری خود را نیز دارد، قبلاً نیز این طرح را چندبار پیاده‌سازی کرده و مشترکین ایرانسل می‌توانند بدون تهیه اشتراک، تمامی محتوای پلتفرم فیلیمو را رایگان تماشا کنند.

بیشتر بخوانید: طعنه اطلاعات به درخواست فیلترینگ فیلیمو ؛ سینماگران معطل شما انحصارگران نیستند!

فیلیمو برای مشترکین ایرانسل رایگان شد

به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با هدف هم‌افزایی برای توسعه بازار خدمات محتوایی و دیجیتال کشور و تسهیل دسترسی مشترکان خود به محتواهای فرهنگی و هنری، همکاری جدیدی را با هلدینگ صبا ایده، مالک پلتفرم نمایش خانگی فیلیمو، آغاز کرده است.

بر این اساس، کاربران ایرانسلی پلتفرم فیلیمو می‌توانند بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک این سرویس‌، محتواهای اشتراکی فیلیمو را با نرخ تمام‌بهای اینترنت تماشا کنند.

از سوی دیگر، آن دسته از مشترکان ایرانسل که با اینترنت همراه یا ثابت ایرانسل، فیلیمو را تماشا می‌کنند و اشتراک این سرویس را هم تهیه کرده‌اند، می‌توانند به روال سابق، با ترافیک نیم‌بهای اینترنت و پرداخت هزینه، به محتواهای اشتراکی فیلیمو دسترسی داشته باشند.

فیلیمو برای مشترکین ایرانسل رایگان شد

ایرانسل، اولین ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت‌های نسل پنج در ایران، پیش از این نیز، در سال ۱۳۹۸، با هلدینگ صبا ایده تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده بود. این تفاهم‌نامه، همزمان با نمایشگاه الکامپ، بین دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیر عامل ایرانسل و مدیر عامل صبا ایده، امضا شده بود.

ایرانسل، با توجه به استراتژی جدید خود برای حرکت از اپراتور ارتباطی و دیجیتال (Telco) به شرکت فناوری‌محور (Techco)، توسعه حمایت از کسب‌وکارهای دیجیتال را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده و علاوه بر ارائه محصولات و خدماتی مانند تلویزیون اینترنتی «لنز»، از دیگر کسب‌وکارهای این زیست‌بوم نیز حمایت می‌کند تا با ایجاد ارزش بیشتر، خدمات مناسب‌تری به کاربران نهایی ارائه شود.

پلتفرم نمایش خانگی فیلیمو، یکی از اعضای خانواده هلدینگ صبا ایده، از مهمترین پلتفرم‌های ارائه‌دهنده خدمات صوت و تصویر درخواستی (VoD) در ایران است که علاوه بر تولید و پخش محتواهای فرهنگی و هنری به صورت اشتراکی، فیلم‌های روز سینمای ایران را نیز به صورت بلیت‌فروشی و اکران آنلاین، به کاربران خود عرضه می‌کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره طرح اینترنت رایگان فیلیمو برای مشترکین ایرانسل چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر