coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

نخستین تعمیرگاه خودرو مخصوص بانوان راه‌اندازی شد

نخستین تعمیرگاه خودرو مخصوص بانوان در کشور راه‌اندازی شد. زین‌پس بانوان می‌توانند برای تعمیر خودروی خود به این تعمیرگاه مراجعه کنند.

نخستین تعمیرگاه خودرو مخصوص بانوان در مرکز معاینه شهر تهران راه‌اندازی شد. طبق اعلام مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، بانوان می‌توانند با مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران اقدام به تعمیر خودروی خود توسط تعمیرکاران زن کنند. لازم‌به ذکر است که این تعمیرگاه‌ها به مناسبت ایام اله دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی شروع بکار کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: تخصیص تسهیلات 500 میلیونی به بانوان فناور ؛ طرح جدید معاون رئیس جمهور

نخستین تعمیرگاه خودرو مخصوص بانوان افتتاح شد

به نقل از ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران، شادی مالکی اعلام کرد: «به مناسبت ایام اله دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی اولین تعمیرگاه خودرو ویژه بانوان در مرکز معاینه فنی آبشناسان در غرب تهران راه اندازی شد.»

وی در توضیح این رویکرد جدید و راه اندازی اولین واحد تعمیرگاهی مختص بانوان گفت:

در حال حاضر مرکز معاینه فنی آبشناسان روزانه ۷۰۰ دستگاه خودرو در مراجعه اول پذیرش می‌کند که از این تعداد حدود ۱۸۰ دستگاه خودرو در آزمون‌های معاینه فنی مردود و نیاز به مراجعه به بخش تعمیرگاهی جهت رفع ایراد دارد.

به گفته مالکی، از خودروهای دارای نقص فنی بالغ بر ۳۰ درصد یعنی تعداد ۵۵ دستگاه خودرو متعلق به بانوان است که در نظرسنجی انجام شده در مراکز معاینه فنی شهر تهران نشان میزدهد بخش کثیری از مراجعه کنندگان بانو به بخش تعمیر گاهی مراکز به منظور رعایت موازین، سهولت در ارتباط و احساس امنیت و اعتماد بیشتر تمایل به استفاده از یک فضای کاری مختص به بانوان را دارند.

نخستین تعمیرگاه خودرو مخصوص بانوان افتتاح شد

وی خاطرنشان کرد: «در همین راستا ستاد معاینه فنی به عنوان طرح آغازین نسبت به ایجاد و راه اندازی مرکز تعمیرگاهی ویژه بانوان در یکی از مراکز معاینه فنی غرب تهران اقدام و در گام‌های بعدی پس از دستیابی به بهترین الگو نسبت به توسعه آن در کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران اقدام خواهد کرد.»

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران در توضیح مشخصات این بخش تعمیر گاهی افزود:

کلیه تعمیرکاران این واحد تعمیراتی از بانوان متخصص هستند و در این تعمیرگاه تلاش شده کلیه خدمات عمومی سریع خودرویی نظیر تعویض روغن و بازدید ترمز به مراجعه کنندگان بانو ارائه شود که این واحدهای تعمیرگاهی علاوه بر ارائه خدمات به مراجعه کنندگان مرکز، برای استفاده عموم بانوان نیز آزاد بوده و ساعت فعالیت آن بیشتر از ساعت کاری مرکز برنامه ریزی شده است.

مالکی در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت ایجاد حریم امن در خدمت رسانی به بانوان گرامی افزود: «این رویکرد جدید با دو هدف مشخص برنامه ریزی شده که در مرحله نخست پاسخ به نیاز بانوان و تسهیل در ارائه خدمات شایسته به این قشر بوده و در مرحله دوم برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای بانوان مستعد و علاقمند در این حوزه در فضایی مناسب انجام شده است.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درخصوص نخستین تعمیرگاه خودرو مخصوص بانوان چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر