فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

لایو اینستاگرام هانده ارچل و درخواست کمک‌های بهداشتی برای زلزله‌زدگان

ویدیوی درخواست کمک های بهداشتی هانده ارچل برای موسسه خیریه AHBAP را در ادامه تماشا کنید. در این ویدیو از ارسال کمک‌های بهداشتی به زلزله‌زدگان صحبت می‌شود.

درخواست کمک های بهداشتی هانده ارچل

ویدیوی جدید هانده ارچل در اینستاگرام در صفحه موسسه خیریه AHBAP منتشر شده است. این موسسه توسط خواننده معروف و محبوب ترکیه تاسیس شده است و همانطور که در سال 1999 به زلزله‌زدگان کمک کرد، اکنون نیز بعد از زلزله شدید 7.8 ریشتری 17 بهمن در ترکیه، مشغول کمک رسانی به زلزله زدگان است.

درخواست کمک هانده ارچل و بوراک دنیز در لایو اینستاگرام برای زلزله زدگان

فیلم کمک رسانی هانده ارچل بازیگر زیبای ترک به زلزله زدگان

ویدیوی هانده ارچل برای موسسه خیریه AHBAP
ویدیوی هانده ارچل برای موسسه خیریه AHBAP

افراد معروف بسیاری همچون اوزگه اوزپیرینچ‌جی، تارکان، کیوانچ تاتلی توع، هانده ارچل و … با این خیریه همکاری کرده‌اند. هانده ارچل بازیگر و مدل زیبای ترک نیز از همان روزهای ابتدایی مشغول اطلاع رسانی و کمک رسانی به زلزله‌زدگان است. درخواست هانده ارچل برای کمک های بهداشتی در حالی است که او اشاره می‌کند انبار مواد غذایی و پوشاک تکمیل شده‌است.

کمک مادی و معنوی هنرمندان و ورزشکاران برای زلزله زدگان ترکیه و سوریه [+اسامی]

ویدیوی جدید هانده ارچل در اینستاگرام
ویدیوی جدید هانده ارچل در اینستاگرام

در روز چهارشنبه 26 بهمن 1401، تمامی کانال‌های دولتی و خصوصی ترکیه، به صورت همزمان و به مدت هفت ساعت، برنامه Turkiye Tek Yurek را نمایش دادند. در این برنامه بازیگران، خوانندگان و افراد معروف بسیاری حضور داشتند، تا به صورت مستقیم کمک‌های نقدی را برای زلزله زدگان دریافت کنند.

بالاخره دوست پسر جدید هانده ارچل دیده شد!

آراس بولوت اینملی، پینار دنیز، کاعان اورگانجی اوغلو، ایرم حلواجی‌اوغلو، آلپ نوروز، ایلایدا آلیشان، ابرو گوندش، مورات بوز، حادثه، صلاح‌الدین پاشالی،‌ باریش فالای، گوکچه باهادیر، باریش آردوچ، دمت اوزدمیر،‌ اوزهان کوچ، انگین آک‌یورک، بوراک اوزچیویت، دانیلو زانا و بسیاری دیگر در این برنامه حضور داشتند.

کامل‌ترین فهرست فیلم‌ها و سریال‌های هانده ارچل

ویدیوی هانده ارچل برای موسسه خیریه AHBAP

بیشتر بخوانید:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر