فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید شد [+مدارک لازم و نحوه ثبت نام]

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد. این آزمون ویژه استخدام آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش در خبری از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه استخدام آموزگار ابتدایی و استثنایی خبر داد. این آزمون از روز چهارشنبه، 10 اسفند 1401 آغاز شده و تا روز سه‌شنبه، 16 اسفند ادامه خواهد داشت و متقاضیان باید با تهیه دفترچه آزمون و مطالعه تمامی شرایط ثبت‌نام در این آزمون، نسبت‌به واجد شرایط بودن خود، اطلاعات کافی را بدست آورند.

بیشتر بخوانید: فراخوان استخدام سازمان بازرسی کل کشور [+شرایط و مدارک لازم]

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد

علیرضا کریمیان مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش گفت:

زمان شروع ثبت نام از روز چهارشنبه ۱۰ تا روز سه‌شنبه ۱۶ اسفند خواهد بود و داوطلبان باید حتماً شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته و دفترچه راهنمای ثبت نام را کامل مطالعه کرده و در درج مشخصات و تمام اطلاعات لازم دیگر دقت کنند.

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: «داوطلبان با رعایت مفاد مندرج در دفترچه و ضوابط مربوطه می‌توانند حداکثر سه شغل محل را به شرط یکسان بودن شغل انتخاب کنند. اولویت اول و دوم داوطلب به عنوان شغل محل اصلی و اولویت سوم انتخابی نیز برای تکمیل ظرفیت لحاظ می‌شود که به شرط موافقت دستگاه و سازمان اداری و استخدامی کشور و خالی ماندن ظرفیت در مورد آن اقدام خواهد شد.»

وی خاطرنشان کرد:

کارت شرکت در این آزمون استخدامی از روز سه‌شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده و آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش روز جمعه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ در تهران و با توجه به آمار شرکت‌کنندگان حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

بروزرسانی 16 اسفند 1401 : مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش تمدید شد

علیرضا کریمیان، مشاور رئیس و مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام  آزمون استخدام آموزش و پرورش خبر داد و گفت:

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ که از روز چهارشنبه ۱۰ اسفند ماه آغاز شده بود و قرار بود امروز پایان یابد، تا روز جمعه ۱۹ اسفند تمدید شد.

وی در ادامه تصریح کرد: «تا عصر امروز بیش از ۳۵۰ هزار داوطلب در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ ثبت نام کردند.»

مشاور رئیس و مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: «داوطلبان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته باشند و دفترچه راهنمای ثبت نام را به‌طور کامل مطالعه کنند.این داوطلبان لازم است در درج مشخصات و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی را به عمل آورند.» وی افزود:

داوطلبان فوق با رعایت مفاد مندرج در دفترچه و ضوابط مربوطه می‌توانند حداکثر سه شغل-محل را به شرط یکسان بودن شغل انتخاب نمایند.

مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: «اولویت اول و دوم داوطلب به عنوان شغل محل اصلی و اولویت سوم انتخابی نیز برای تکمیل ظرفیت، لحاظ می‌شود که به شرط موافقت دستگاه و سازمان اداری و استخدامی کشور و خالی ماندن ظرفیت در مورد آن اقدام خواهد شد.»

به گفته وی، بر این اساس متقاضیان واجد شرایط باید به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و پس از پرداخت هزینه دو میلیون و ۳۰۰ هزار ریال نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

کریمیان تاکید کرد: «با توجه به اینکه در مراحل مختلف فرآیند این آزمون خدماتی از طریق ارسال پیام کوتاه به داوطلبان ارائه می‌شود. لذا داوطلبان برای استفاده از خدمات پیام کوتاه باید مبلغ ۳۰ هزار ریال به عنوان هزینه استفاده از این خدمات پرداخت کنند.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر