فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مهلت ثبت نام در طرح فروش یکپارچه خودرو بار دیگر تمدید شد

مهلت ثبت نام در طرح فروش یکپارچه خودرو یکبار دیگر تمدید شد و افرادی که حساب وکالتی آنها تشکیل شده بار دیگر می‌توانند در سامانه یکپارچه وزارت صمت ثبت‌نام کنند.

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر از تمدید مهلت ثبت نام در طرح فروش یکپارچه خودرو داد. بنابراین خبر، افرادی که حساب وکالتی‌شان تشکیل شده و هنوز بانک اسامی‌شان را اعلام نکرده است، می‌توانند از 16 فروردین لغایت 18 فروردین 1402 در سامانه یکپارچه وزارت صمت ثبت‌نام کنند. جزئیات بیشتر خبر را در ادامه مطلب بخوانید.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: طرح بزرگ فروش خودرو وزارت صمت فروردین 1402 [+نحوه ثبت نام، شرایط و محصولات طرح]

مهلت ثبت نام در طرح فروش یکپارچه خودرو تمدید شد

بزرگترین طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه از تاریخ ۲۰ اسفندماه لغایت ۲۳ اسفندماه سال گذشته آغاز شد و متقاضیان باید در این فاصله زمانی برای تعریف حساب وکالتی نزد بانک‌های عامل اقدام کرده و واریز وجه ۱۰۰ میلیون تومانی را انجام دهند تا پس از آن ثبت‌نام خود را از ۲۶ اسفند ماه تا ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ انجام و خودروهای مورد نظر خود را خریداری کنند.

اما برخی متقاضیان حائز همه شرایط ثبت‌نام در طرح عرضه یکپارچه خودروهای داخلی، به دلایل مختلف موفق به ثبت درخواست خودرویی خود در بازه تعیین نشده بودند به همین سبب وزارت صمت برای آن دسته از متقاضیان که پیش‌نیاز ثبت‌نام در این طرح (تعریف حساب وکالتی به‌نفع سازمان حمایت و واریز ۱۰۰ میلیون تومان) را انجام داده و توسط بانک‌ها تایید شده‌اند، فرصتی در نظر گرفته که بتوانند در روزهای دوشنبه (هفتم فروردین) و سه‌شنبه (هشتم فروردین) که سایت مجدد بازگشایی و فعال می‌شود، درخواست خود برای خودروی مورد نظر را ثبت کنند.

مهلت ثبت نام در طرح فروش یکپارچه خودرو تمدید شد

البته تعدادی از متقاضیان نیز به‌سبب اشتباه خود در وکالتی کردن حساب به نام (به نفع) سازمان حمایت، یا به دلیل ترافیک ثبت نام کنندگان در سامانه و یا اختلال‌های دیگر همچون عدم تطابق کدملی با شماره تماس، عدم تایید بانک در وکالتی شدن حساب مشتری و … از ثبت‌نام در موعد مقرر باز مانده بودند.

پس از ثبت‌نام تمام متقاضیان که تا ۸ فروردین به پایان می‌رسد کار بررسی اطلاعات متقاضیان ( با توجه به شرایط ذکر شده در طرح) آغاز و فهرست نهایی متقاضیان خودروهای داخلی مشخص خواهد شد و پس از آن امکان ویرایش برای خریداران فعال می‌شود.

براساس اعلام وزارت صنعت امروز ۸ فروردین‌ماه آخرین مهلت ثبت‌نام در طرح یکپارچه است و بعد از آن روند بررسی اطلاعات انجام خواهد شد. البته امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت نیز در همین ارتباط به خبرنگار تسنیم گفت:

متاسفانه برخی از بانک ها همچنان لیست افرادی که در بازه زمانی ۲۰ تا ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۱ حساب وکالتی باز کرده اند را به وزارت صنعت ارسال نکرده است.

وی افزود: «برای حفظ حقوق این افراد قرار است از چهارشنبه ۱۶ فروردین تا ۱۸ فروردین ماه سامانه فروش خودرو برای این دسته از افراد باز شود تا آنها نیز امکان ثبت نام پیدا کنند.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در طرح فروش یکپارچه خودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    حساب وکالتی بانکها اشتباه کردن وبه اشتباه به نام ایران خودرو وکالتی کردن ،پول هم صد میلیون تومان از تاریخ ابلاغ ما بردیم بانک ،خواهشن ما گناهی نداریم که نتونیم ثبت‌نام کنیم ،خواهشن خواهش نزارید حق مردم اول سال پایمال بشه

    پاسخ