coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

تحویل خودرو متقاضیان طرح خودرو فرسوده زودتر انجام می‌شود

براساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، تحویل خودرو متقاضیان طرح خودرو فرسوده در مرحله دوم فروش یکپارچه بدون ماندن در صف انتظار طرح عادی انجام می‌شود.

مطابق با اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، افرادی که در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده شرکت می‌کنند، در صف انتظار خودروهای طرح عادی قرار نخواهند گرفت و با اولویت جلوتر و در زمان کوتاه‌تری امکان دریافت محصول خود را دارند.

لازم به ذکر است که طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، در کنار دو طرح ویژه متقاضیان عادی و طرح جوانی جمعیت (ویژه مادران) ارائه شده است.

بیشتر بخوانید: پرسودترین خودروهای مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو کدامند؟

اولویت بالاتر برای تحویل خودرو متقاضیان طرح خودرو فرسوده

طی این طرح که کلیه شرایط عمومی و اختصاصی مانند داشتن گواهینامه رانندگی معتبر، عدم خرید یا تحویل خودرو از خودروسازان داخلی طی 48 ماه اخیر، هر کدملی یک دستگاه و… درنظر گرفته می‌شود و براساس تاکید مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، تعریف حساب وکالتی و مسدودسازی 100 میلیون تومان در این حساب نیز به عنوان پیش‌شرط اصلی محسوب می‌شود.

تحویل خودرو متقاضیان طرح خودرو فرسوده

از طرفی متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در یک گروه (جدا از متقاضیان عادی) جای خواهند گرفت و قرعه‌کشی نوبت‌دهی در میان آن‌ها انجام و اولویت‌بندی خواهند شد.

تنها وجه تمایز آن با دو طرح دیگر (عادی و مادران) این بوده، طبیعتا شرط پلاک انتظامی فعال به‌نام متقاضی، به عنوان محدودیت در نظر گرفته نخواهد شد؛ بااین‌حال باید مورد توجه قرار داد که متقاضیانی قادر خواهند بود در این طرح شرکت کنند که خودروی فرسوده آن‌ها مدل 1385 یا قبل از آن باشد و باید پلاک و سند خودرو فرسوده به نام خود متقاضی باشد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص تحویل خودرو متقاضیان طرح خودرو فرسوده چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر