فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بینگ مایکروسافت به موتور جستجوی پیشفرض ChatGPT بدل شد

بینگ مایکروسافت به‌عنوان موتور جستجوی پیشفرض ChatGPT انتخاب شد. ظاهراً گوگل از قافیه عقب مانده است.

طبق اعلام مایکروسافت، موتور جست‌وجوی بینگ به‌عنوان موتور جستجوی پیشفرض ChatGPT انتخاب شده است. ظاهراً همکاری دو شرکت مایکروسافت و OpenAI بسیار گسترده‌تر از چیزی‌ست که قبلاً می‌دانیم و این دو شرکت بزرگ قرار است آینده تکنولوژی و جست‌وجو در فضای اینترنت را رقم بزنند که این قضیه بی‌شک گوگل را در برابر این دو رقیب سرسخت متضرر خواهد کرد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: استفاده از ChatGPT برای کارمندان اپل ممنوع شد

بینگ به موتور جستجوی پیشفرض ChatGPT بدل شد

بر اساس گفته‌ مایکروسافت، OpenAI تصمیم گرفته است بینگ را به موتور جست‌و‌جوی پیش‌فرض ChatGPT تبدیل کند. این تغییر از امروز برای کاربران سرویس اشتراکی ChatGPT Plus اعمال می‌شود و در آینده‌ای نزدیک تمامی کاربران این چت‌بات ازجمله کاربران نسخه‌ رایگان به بینگ دسترسی خواهند داشت. بینگ در قالب پلاگین به چت جی پی تی اضافه می‌شود.

یوسف مهدی، رئیس تیم بازاریابی مصرف‌کنندگان در مایکروسافت، می‌گوید همکاری شگفت‌انگیز» این شرکت با OpenAI اثر قابل‌توجهی بر روند پیشرفت بینگ می‌گذارد:

«ChatGPT اکنون موتور جست‌و‌جویی در کلاس جهانی دارد تا با دسترسی به وب، پاسخ‌هایی سریع‌تر و به‌روزتر ارائه دهد.»

بینگ به موتور جستجوی پیشفروض ChatGPT بدل شد

به همان شیوه‌ای که قابلیت Bing Chat از مدل زبانی GPT-4 استفاده می‌کند و به منابع لینک مستقیم می‌دهد، چت‌بات ChatGPT نیز قرار است پاسخ سؤالات را مستقیما از وب بردارد و برای تمامی پاسخ‌ها لینک منبع ارائه دهد.

به روایت ورج، اضافه شدن بینگ به ChatGPT موفقیت بزرگی برای مایکروسافت محسوب می‌شود. بینگ می‌توانست در صورت اضافه شدن به دستگاه‌های سامسونگ به محبوبیت بسیار بیشتری دست پیدا کند، اما کره‌ای‌ها در نهایت تصمیم گرفتند کنار گوگل بمانند. اضافه شدن بینگ به ChatGPT می‌تواند شکست در همکاری با سامسونگ را جبران کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص انتخاب بینگ به‌عنوان موتور جستجوی پیشفرض ChatGPT چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |





ارسال نظر