coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام به زودی از راه می‌رسد

طبق تصویر منتشر شده در فضای اینترنت، ظاهراً باید به زودی باید منتظر چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام نیز باشیم.

یک منبع معتبر دنیای فناوری به‌نام “الساندرو پالوزی” با انتشار یک استوری عنوان کرد که چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام به‌زودی از راه خواهد رسید. این می‌تواند یک خبر خوب باشد؛ زیرا یکی‌از پرمخاطب‌ترین و بهترین شبکه‌های اجتماعی جهان، تا چندی دیگر به هوش مصنوعی مجهز شده و می‌توان با استفاده از قابلیت‌های این تکنولوژی پیشرفته آثاری درخور توجه تولید کرد.

بیشتر بخوانید: کسب‌وکارهای کوچک استفاده از هوش مصنوعی را در روند بازاریابی ترجیح می‌دهند!

چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام در راه است

چت‌بات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی تقریباً همه‌جا هستند و ظاهراً در آینده نزدیک به اینستاگرام، یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان هم می‌آیند. طبق جدیدترین اطلاعات، اینستاگرام روی یک چت‌بات هوش مصنوعی کار می‌کند که احتمالاً به‌زودی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام در راه است

یک اسکرین‌شات که توسط منبعی به نام «الساندرو پالوزی» توییت شده است، اطلاعاتی درباره این چت‌بات در اختیارمان قرار می‌دهد؛ اطلاعاتی مانند امکان گفت‌وگو با 30 شخصیت هوش مصنوعی مختلف.

با توجه به تب داغ چت‌بات‌ها، آوردن این فناوری به اینستاگرام توسط متا چندان تعجب‌برانگیز نیست. درحال‌حاضر برخی شبکه‌های اجتماعی مانند اسنپ‌چت به چت‌بات مجهز شده‌اند؛ البته تمام کاربران از آن رضایت ندارند. با توجه به این موضوع، اینستاگرام باید کمی محتاطانه درباره این موضوع فکر کند.

چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام در راه است

طبق اسکرین‌شات منتشرشده، چت‌بات اینستاگرام می‌تواند به سؤالات جواب داده و همچنین به شما مشاوره دهد. کاربران ظاهراً می‌توانند از میان 30 شخصیت مختلف، یکی را برای گفت‌وگو با چت‌بات استفاده کنند. درحقیقت اینستاگرام می‌خواهد 30 شخصیت هوش مصنوعی در اختیار کاربران قرار دهد تا بهترین آن را برای صحبت انتخاب کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که چت‌بات شبکه اجتماعی متا در اختیارتان قرار می‌دهد، کمک به شما برای نوشتن پیام‌های بهتر است. درحقیقت این چت‌بات به خلاقیت شما کمک می‌کند.

درحال‌حاضر نمی‌دانیم اینستاگرام برای چت‌بات خود از کدام مدل هوش مصنوعی استفاده می‌کند، البته متا، شرکت مادر این شبکه اجتماعی، چندین مدل زبانی بزرگ دارد که می‌تواند به سراغ بهترین آن‌ها برود.

اینستاگرام واکنشی به این خبر از خودش نشان نداده؛ بااین‌حال پالوزی تا به امروز چندین ویژگی این شبکه اجتماعی را به‌درستی اعلام کرده است. بنابراین به‌احتمال‌زیاد در آینده شاهد افزودن چت‌بات به این پلتفرم خواهیم بود؛ مخصوصاً اینکه چت‌بات‌هایی مانند ChatGPT بسیار محبوب هستند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر