;
coinex

مرد ژاپنی 13 هزار یورو هزینه کرد تا به سگ تبدیل شود! [+فیلم و عکس]

در اتفاقی عجیب، یک مرد ژاپنی 13 هزار یورو هزینه کرده است که بتواند خود را به یک سگ تبدیل کند. البته این کار برای او بسیار درآمدزا بوده است.

اخیراً ویدئویی از یک مرد ژاپنی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که تاکنون چندین میلیون بازدید خورده و حتی صفحه این مرد در شبکه‌های مجازی تاچندهزار دنبال‌کننده را جذب کرده است و روزبه‌روز نیز تعدادشان بیشتر می‌شود. گفتنی‌ست که این مرد که با نان “توکو” شناخته شده است، مبلغ 13 هزار یورو پرداخت کرده است که بتواند خودش را به شکل یک سگ تبدیل کند.

بیشتر بخوانید: تولد یک نوزاد عجیب‌الخلقه در هند خبرساز شد [+عکس]

تبدیل شدن یک مرد ژاپنی به سگ با هزینه 13 هزار یورو جنجال ساز شد

یک مرد ژاپنی با پرداخت 2 میلیون ین (معادل تقریبا ۱۲ هزار و ۸۰۰ یورو) یک لباس سفارشی تهیه کرده و خود را به سگ تبدیل کرده است.

این فرد که تنها با نام «توکو» شناخته می‌شود، در خیابان‌های توکیو یک دست لباس فوق واقع‌گرایانه می‌پوشد تا به رویای همیشگی خود یعنی تبدیل شدن به یک سگ جامه عمل بپوشاند.

در ویدئوهایی که در کانال شخصی‌ وی در یوتیوب منتشر شده است، آقای توکو در لباس سگ و در حال غلت زدن روی زمین دیده می‌شود. انسان‌ها در تصاویر با کنجکاوی به او نگاه می‌کنند و سگ‌های دیگر نیز البته برای تعامل کمی گیج و مردد به نظر می‌رسند.

تبدیل شدن یک مرد ژاپنی به سگ با هزینه 13 هزار یورو جنجال ساز شد

آخرین ویدئوی وی از بیرون آمدن با لباس سگ در انظار عمومی، شش میلیون بازدیدکننده داشته است و بیش از ۴۰ هزار نفر صفحه او را دنبال می‌کنند.

آقای توکو سال گذشته یک شرکت ژاپنی به نام «زپت» (Zeppet) را، که برای ساخت مجسمه‌ها و مدل‌های فیلم شهرت دارد، برای دوخت این لباس به خدمت گرفت. این شرکت لباس حیوان‌نما را در ۴۰ روز ساخته است.

آقای توکو در این باره می‌گوید:

چهارپایان و به خصوص چهارپایان مهربان حیوانات مورد علاقه من هستند. در میان آنها فکر می‌کردم یک حیوان بزرگ‌تر که نزدیک به جثه‌ام باشد بهتر است، بنابراین تصمیم گرفتم تا یک سگ شوم.

او با اشاره به اینکه این کار تحقق «آرزویی دیرینه» بوده است، اضافه کرد: «آیا رویاهای کودکی خود را به یاد می‌آورید؟ شما می‌خواهید مثلا یک قهرمان یا یک جادوگر باشید. من یادم می‌آید در کتاب یادگاری فارغ‌التحصیلی‌ام نوشته بودم می‌خواهم سگ بشوم و بیرون قدم بزنم.»

تبدیل شدن یک مرد ژاپنی به سگ با هزینه 13 هزار یورو جنجال ساز شد

اما از بین تمام نژادهای سگ، چرا وی یک سگ «کولی» (سگ گله درشت‌اندام و موبلند اسکاتلندی) را انتخاب کرده است؟ او می‌گوید:

دلیل‌اش این است که وقتی لباس را می‌پوشم، واقعی به نظر می‌رسد.

البته همان‌طور که انتظارش هم می‌رفت، توکو از زمان انتشار ویدیوهایش در رسانه‌های اجتماعی با واکنش‌های منفی بسیاری روبرو شده است. برخی می‌گویند که او به دلیل اختلال روانی باید به دنبال درمان باشد، در حالی که برخی دیگر از علاقه عجیب وی به عنوان یک «فتیش» یاد می‌کنند.

توکو در پاسخ به این نظرات گفته است که این یک فتیش نیست: «فقط ناراحتم که مردم می‌توانند چنین فکری بکنند. من حیوانات را دوست دارم و از بازی کردن همچون یک سگ کولی لذت می‌برم.»

او اضافه کرد:

این سرگرمی من است، بنابراین ادامه خواهم داد. این باعث خوشحالی من و دیگران می‌شود.

گزارش مشخص نکرده است که آیا توکو بعد از گفتن این جمله یک دور هم روی زمین غلت زده است یا خیر.

ویدئوی منتشر شده از این مرد ژاپنی با لباس سگ را ببینید:

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه شما در خصوص تبدیل شدن یک مرد ژاپنی به سگ با هزینه 13 هزار یورو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر