coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

شبکه خبر 2 رسما راه‌اندازی شد [+نحوه دریافت]

پس از تصمیم معاونت سیاسی صداوسیما مبنی‌بر راه‌اندازی شبکه خبر 2 به‌صورت سراسری، این شبکه به‌طور آزمایشی در گیرنده‌های دیجیتال در دسترس قرار گرفت.

به گزارش تکراتو و به نقل از ایسنا، شبکه خبر 2 به شکل تلویزیونی پس از حدود یک سال پخش به‌طور اینترنتی و از طریق پلتفرم تلوبیون، از روز 12 شهریورماه، پخش آزمایشی آن در بستر پخش زمینی دیجیتال و پخش ماهواره‌ای کلید خورد.

بیشتر بخوانید: تنظیم‌گری حوزه صوت‌وتصویر فراگیر رسما به صداوسیما محول شد

راه‌اندازی شبکه خبر 2

در همین راستا، در مردادماه 1401 «حسن عابدینی»، سرپرست وقت خبرگزاری صداوسیما، ضمن اشاره به لزوم ایجاد شبکه خبر 2 جهت پوشش برخی رویدادها که به علت همزمانی با رویدادهای دیگر یا مدت زمان طولانی، امکان پخش زنده یا کامل را در شبکه تلویزیونی خبر ندارند، اظهار کرده بود:

«معاونت سیاسی صداوسیما درصدد است یک شبکه رسانه‌ای راه بیندازد که به صورت ۲۴ ساعته صرفا رویدادهای زنده را پوشش دهد و شبکه خبر بخشی از آن رویداد را به صورت زنده پخش کند.»

وی در آن موقع وعده داد که این شبکه فاقد مجری خواهد بود و صرفاً به پوشش زنده رویدادهای خبری خواهد پرداخت.

شبکه خبر 2

گفتنی است که هویت بصری و لوگوی این شبکه، بسیار به شبکه خبر اصلی شباهت داشته، بااین‌حال رنگ لوگوی آن به جای فیروزه‌ای، به رنگ آبی طراحی شده است. این شبکه دومین شبکه تلویزیونی سراسری زیرمجموعه معاونت سیاسی صداوسیما محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص راه‌اندازی شبکه خبر 2 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر