;
coinex

تاریخ برگزاری نخستین رویداد برنامه‌نویسان OpenAI مشخص شد [+جزئیات ثبت‌نام و شرکت در رویداد]

با اعلام رسمی غول صنعت هوش مصنوعی، تاریخ برگزاری نخستین رویداد برنامه‌نویسان OpenAI مشخص شد و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام برای این رویداد اقدام کنند.

اولین کنفرانس برنامه‌نویسان OpenAI روز دوشنبه 15 آبان به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. برنامه‌نویسان در سراسر جهان می‌توانند این رویداد را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

بیشتر بخوانید: تحول سیری در iOS 18 با هوش مصنوعی ؛ اپل هم وارد بازی شد!

تاریخ برگزاری نخستین رویداد برنامه‌نویسان OpenAI

در خبری که روی وبلاگ OpenAI منتشر شده از برنامه‌نویسان سراسر جهان دعوت شده تا در رویداد یک روزه DevDay برای پیش‌نمایش ابزارهای جدید و تبادل ایده‌ها شرکت کنند. برای ثبت‌نام در کنفرانس برنامه‌نویسان OpenAI می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

OpenAI DevDay

تاریخ برگزاری نخستین رویداد برنامه‌نویسان OpenAI

در اطلاعیه این شرکت با اشاره به روند راه‌اندازی API و به‌روزرسانی‌های پیوسته آن گفته شده توسعه‌دهندگان اکنون می‌توانند به سادگی با یک فراخوان ساده API از قابلیت‌های پیشرفته هوش مصنوعی در پروژه‌های خود استفاده کنند. اکنون بیش از 2 میلیون توسعه‌دهنده از GPT-4، GPT-3.5، DALL·E و Whisper برای طیف وسیعی از کاربردها مانند طراحی دستیارهای هوشمند در برنامه‌های کاربردی گرفته تا ساخت سرویس‌های کاملاً جدید استفاده می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، devday.openai.com را بررسی کنید تا زمانی که ثبت‌نام در هفته‌های آینده باز می‌شود، اعلان دریافت کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تاریخ برگزاری نخستین رویداد برنامه‌نویسان OpenAI چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

.

منبع: پیوست

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |






ارسال نظر