coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

توزیع 2 تن تخمه شور بین رانندگان برای جلوگیری از خواب‌آلودگی و تصادفات احتمالی!

فرمانده انتظامی یکی از استان‌های گرمسیری ایران از توزیع 2 تن تخمه شور بین رانندگان برای جلوگیری از خواب‌آلودگی و وقوع تصادف خبر داد.

سردار عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد خبر از توزیع 2 تن تخمه شور بین رانندگان برای جلوگیری از خواب‌آلودگی و تصادفات احتمالی خبر داد. می‌توان گفت که درصد بالایی از سوانح رانندگی به دلیل خواب‌آلودگی اتفاق می‌افتد. بخش اعظمی از آن نیز به رانندگان ماشین‌های سنگین برمی‌گردد. حال ابتکار جدید فرمانده انتظامی یزد مورد توجه فرمانده انتظامی مرکز قرار گرفته و وی اعلام کرد که این ابتکار را در دیگر استان‌ها نیز به‌کار گیرند.

بیشتر بخوانید: مرگ 3 هزار نفر در تصادفات نیمه نخست 1402

توزیع 2 تن تخمه شور بین رانندگان توسط فرمانده انتظامی استان یزد

به گزارش تکراتو و به نقل از ایرنا، سردار «عباسعلی بهدانی‌فرد» در همایش تجلیل از طلایه‌‍‌داران فرهنگ ترافیک استان افزود: «این ابتکار استان یزد مورد توجه فرماندهی انتظامی مرکز قرار گرفت و مقرر شد در دیگر استان‌ها نیز اجرایی شود.»

وی با بیان اینکه جریمه کردن هنر نیست، اظهار داشت:

من با جریمه کردن رانندگان در معابر درون شهری و مسیر‌های برون شهری مخالفم؛ هنر ما باید این باشد که به راننده بگوییم کجا توقف کن؛ نگوییم اینجا توقف نکن، اما شرایط خیابان‌های شهر یزد جوابگو نیست.

توزیع 2 تن تخمه شور بین رانندگان توسط فرمانده انتظامی استان یزد

فرمانده انتظامی استان یزد، خواب‌آلودگی را دلیل اصلی واژگونی خودرو‌ها در مسیر‌های برون شهری این استان و به دنبال آن وقوع پیامد‌های ناگوار ناشی از این اتفاق ذکر کرد و یادآور شد: «در معابر داخل شهر نیز به علت مبلمان خاص شهر یزد، گاهی مجبور هستیم ۹۰ درصد نیرو‌های خود را در حوزه ترافیک به کار گیریم.»

سردار بهدانی فرد اضافه کرد:

مشکلات اقتصادی نیز مزید بر علت و موجب شده تا یک راننده، چشمش باز باشد، اما مغزش فرمان درست را صادر نکند و موجب بروز حوادث ناگوار شود.

وی به اقدامات خوب شهرداری، شورای شهر و مجموعه انتظامی استان در رفع بسیاری از نقاط حادثه خیز استان اشاره و تاکید کرد: «خیابان‌های یزد کم‌عرض است و گاهی مجبور به افزایش نیرو‌ها در برخی مسیر‌ها مثل چهارراه اطلسی یا چهارراه ریاضی هستیم.»

سردار بهدانی فر بلوار طالقانی را دیگر نقطه پر ازدحام هسته مرکزی شهر یزد اعلام کرد و با بیان اینکه یکی از دلایل اصلی ازدحام در این نقطه وجود شمار زیادی از مطب پزشکان است و افزود:

جریمه کردن مردم راه‌حل ما نیست بلکه باید در این زمینه چاره‌ای اساسی اندیشه شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص توزیع 2 تن تخمه شور بین رانندگان چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر