coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

رگولاتوری با ارسال‌کنندگان پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم برخورد می‌کند

بحث ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم صدای اعتراض بسیاری را در آورده و لذا معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از برخورد با عاملین آن خبر داده است.

معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در واکنش به کاربری که از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم شکایت داشت، از اخطار و تذکر به مدیرعامل اپراتور و لزوم برخورد با فرستندگان آن‌ها خبر داد.

بیشتر بخوانید: وزیر ارتباطات: بعد از شبکه ملی، شبکه منطقه‌ای اطلاعات را می‌سازیم!

برخورد با عاملین ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم

به‌تازگی کاربری در یکی از شبکه‌های اجتماعی داخلی، خطاب به امیر لاجوردی، جانشین وزیر ارتباطات در حوزه ارتباطات، در مورد پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم گلایه خود را به این شرح بیان کرده است: «من مدت هاست که تبلیغات تمام خط هایم را بسته‌ام، اما به حدی پیامک‌های تبلیغاتی (احتمالا با پوشش پیامک خدماتی و با دور زدن مخابرات) برایم می‌آید که کنترل صندوق ورودی‌ام از دستم خارج شده و بیش از 800 پیامک باز نشده دارم و این به شدت آزاردهنده است!»

پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم

وی اظهارات خود را با این ترتیب ادامه داد: «سوال اساسی دیگر این هست؟ چه کسی مسئول صیانت از داده های خصوصی ماست که به عنوان مثال به محض ثبت نام در سازمان سنجش صندوق ورودی ما پر می‌شود از پیامک های تبلیغاتی مرتبط با آن موضوعی که ثبت نام کرده‌ایم؟ چه کسانی شماره تلفن‌های ما را به این سامانه‌ها می‌فروشند؟»

پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم

در همین راستا «امیر لاجوردی»، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، «مجید حقی»، معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری را برای پیگیری این امر مورد خطاب قرار داد.

حقی نیز عنوان کرد: «در مورد ارسال پیامک، مدیر عامل اپراتور مربوطه اخطار و تذکر لازم به ایشان داده شد تا نسبت به توقف ارسال پیامک بلافاصله اقدام نماید. به جنابعالی اطمینان می دهم سازمان عزم جدی برای برخورد با ارسال کنندگان پیامک مزاحم دارد.»

پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص برخورد با عاملان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: سیتنا

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر