;
coinex

سامسونگ رسما از قابلیت ارتباط ماهواره ای در گلکسی S24 خبر داد

رئیس اجرایی سیستم LSI سامسونگ خبر از قابلیت ارتباط ماهواره ای در گلکسی s24 داد. هرچند برای جزئیات دقیق‌تر باید کماکان تا معرفی پرچمداران جدید کره‌ای‌ها صبر کنیم.

رئیس اجرایی سیستم LSI سامسونگ، پارک یونگ-این، تایید کرد که گوشی‌های گلکسی از سرویس‌های ماهواره‌ای از سال آینده پشتیبانی خواهند کرد. این یک اشاره ظاهراً واضح به سری گلکسی اس 24 است که انتظار می‌رود در اوایل سال 2024 معرفی شود.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


قابلیت ارتباط ماهواره ای در گلکسی s24

پارک یونگ-این در سخنرانی خود در نمایشگاه نیمه‌رساناها (SEDEX) سال 2023 افزود: ” آماده‌سازی‌های فنی برای امکان ارتباط از طریق ماهواره‌ها در حال حاضر انجام شده است.” این صحبت ممکن است به پشتیبانی مودم اگزینوس 5300 از ارتباط دوطرفه از طریق ماهواره اشاره داشته باشد.

اما سوال اینجاست؛ اگر شایعات عرضه گلکسی اس 24 اولترا با پردازنده Snapdragon 8 نسل 3 و گلکسی اس 24 و اس 24+ با پردازنده Exynos 2400 صحیح باشند، چگونه نسخه اولترا می‌تواند از ویژگی ارتباط ماهواره‌ای پشتیبانی کند؟

قابلیت ارتباط ماهواره ای در گلکسی s24

پارک یونگ-این همچنین درباره طرح‌های سامسونگ برای افزایش عملکرد گرافیکی گوشی‌های هوشمند با بهبود ردیابی نوری یا همان Ray Tracing صحبت کرد. این ویژگی باعث تولید بازتاب نور می‌شود تا واقعیت بازی‌ها را افزایش دهد که البته این قابلیت در گلکسی اس 22 با پردازنده Exynos 2200 رونمایی شد.

وی همچنین درباره هوش مصنوعی تولیدی یا Generative AI صحبت کرد که در پردازنده Snapdragon 8 نسل 3 جدیداً معرفی شده است. در واقع، این ویژگی به یک دستیار شخصی مجازی اجازه می‌دهد پاسخ‌های مختصر و شبیه به انسان ارائه دهد، محتوای چندرسانه‌ای (ویدو و عکس) تولید کند و بسیاری از کارهای دیگر را انجام دهد. می‌توانیم آن را به عنوان نشانه‌ای برای این بدانیم که سامسونگ قصد دارد Generative AI را در پردازنده Exynos 2400 پیاده‌سازی کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تایید قابلیت ارتباط ماهواره ای در گلکسی s24 چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

منبع: gsmarena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر