;
coinex

طرح فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه ؛ شرایط فروش زوتی، چانگان و سوزوکی [+ جزئیات]

طرح فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه با شرایط همیشگی ویژه چندین محصول وارداتی از برندهایی همچون چانگان، زوتی، سوزوکی و غیره آغاز شد.

مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه از آغاز طرح فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه خبر داد. در شرایط فروش خودروهای وارداتی آمده است که ششمین طرح فروش خودروهای وارداتی ویژه خودروهای وارداتی از برندهایی مانند چانگان، زوتی، سوزوکی، جتا، بستیون و جیلی از امروز دوشنبه، 13 آذر 1402 آغاز شده است. این طرح مختص متقاضیانی است که اسفند سال گذشته مبلغ 500 میلیون تومان را به حساب وکالتی واریز کرده‌اند و هم‌اکنون باید سه اولویت‌بندی خود را انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: طرح فروش جک J4 آذر 1402 ؛ شرایط فروش نقدی و اقساطی جک J4 [+ قیمت]

طرح فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه

مدیر سامانه یکپارچه صراحتاً گفت که ششمین دوره عرضه خودروهای وارداتی از امروز دوشنبه، 13 آذر 1402 ویژه افرادی که اسفند 1401 برای خرید خودروهای وارداتی اقدام کرده بودند آغاز شده است. براین اساس، افراد مورد نظر می‌توانند با مراجعه به درگاه سامانه یکپارچه به نشانی https://saleauto.ir/ اولویت خرید برای خود انتخاب کنند.

طرح فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه

در این طرح 8 محصول از 6 شرکت واردکننده برای فروش عرضه شده‌اند. این 8 محصول شامل خودروهای زیر می‌شوند:

  1. چانگان CS ۳۵ پلاس
  2. چانگان CS 55 پلاس
  3. زوتی DL5
  4. بستیون T77
  5. جتا VS5
  6. جتا VS7
  7. سوزوکی
  8. جیلی آزکارا

تقدسی همچنین درباره نحوه و زمان ثبت‌نام خودروهای وارداتی جدید نیز گفت که تاریخ دقیق به زودی اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص طرح فروش جدید خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی چیست؟ لطفاً نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو درمیان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر