;
coinex

پرداخت یارانه دلاری به تاکسی‌های برقی در دستور کار قرار گرفت [+جزئیات]

عباس علی آباد، وزیر صنعت و معدن در حاشیه آیین رونمایی نخستین خودروی تمام برقی از پرداخت یارانه دلاری به تاکسی‌های برقی خبر داد.

وزیر صنعت و معدن و تجارت در مراسم آیین رونمایی از اولین خودروی ملی تمام برقی اعلام کرد که به تاکسی‌های برقی یارانه تعلق می‌گیرد. او می‌گوید: «۱۰ هزار و ۵۰۰ دلار یارانه بر اساس قانون به تاکسی‌های برقی اختصاص می‌یابد»

بیشتر بخوانید: طراحی غیرمعمول و جنس فولادی تسلا سایبرتراک کارشناسان را نگران کرد [+ ویدئو]

عباس علی‌آباد در حاشیه رونمایی از اولین خودروی تمام برقی ملی درباره آیین نامه خودروهای وارداتی بیان کرد: «این آیین‌نامه در هیات وزیران مصوب شده است که توسط دولت ابلاغ خواهد شد، امروز جلسه ای داریم که در این باره تاکید خواهیم کرد.»

همچنین در ادامه گفت: «این قانون دارای امتیازات خوبی است که منافع سرشاری را به همراه خواهد داشت.»

وزیر صنعت و معدن و تجارت در این مراسم که به رونمایی از اولین خودروی تمام برقی تولید داخل با پلاک ملی در جمع خبرنگاران به نگرانی‌های ایجاد شده در این باره هم پرداخت و گفت: «نگرانی ازز این است که با ابلاغ این آیین‌نامه، تقاضای بزرگی در بازار ارز به وجود آید و تاثیراتی در اقتصاد کشور بگذارد. ضمن اینکه همه کارها در وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شده است. به زودی با ورود خودروهای برقی، نگرانی ها در این زمینه برطرف خواهد شد.»

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره‌ی پرداخت یارانه دلاری به تاکسی‌های برقی چیست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش کاامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار خودرو را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر