;
coinex

سامانه یکپارچه از دسترس خارج شد؛ عرضه خودرو به تعویق افتاد [به‌روزرسانی شد]

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی امروز میزبان عرضه 7 مدل خودرو از برندهای ایرانی بود؛ ولی هم‌اکنون خبر رسید که این سایت از دسترس خارج شده است.

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی به دلیل به‌روزرسانی وب‌سایت درست در زمانی که قرار بود 7 خودرو از امروز در این سامانه عرضه شود، از دسترس خارج شد. مشتریان خودروهای هایما ۷X، لاماری ایما، جک S۳، جک J۴، KMC X۵، دایون Y۷ و تیگارد X۳۵ هنوز نتوانسته وارد سایت شوند و معلوم نیست که چرا با وجود این طرح فروش، وب‌سایت از دسترش خارج شده است. بدیهی است که باید علت محمکی برای این کار وجود داشته باشد.

شرح به‌روزرسانی خبر: مهدی ضیغمی، رئیس توسعه و تجارت رسماً درخصوص علت تأخیر در بازگشایی سامانه یکپارچه خودروهای واردتی گفت: «مشکلاتی در زیرساخت ایجاد شده که منجر به تعویق یک هفته‌ای روند ثبت‌نام حدید در این سامانه شده است.»
با این خبر حالا متقاضیان جدیدی که در هیچ‌یک از طرح‌های فروش قبلی در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی شرکت نکرده می‌توانند در زمان بازگشایی سامانه از هفته آینده، اقدام به ثبت‌نام کنند. 

بیشتر بخوانید: امکان ثبت نام دوباره در سامانه یکپارچه ؛ انصراف دهندگان بخوانند

سامانه یکپارچه از دسترس خارج شد

سامانه یکپارچه امروز میزبان 7 مدل خودرو شامل هایما ۷X، لاماری ایما، جک S۳، جک J۴، KMC X۵، دایون Y۷ و تیگارد X۳۵  از برندهای ایران خودرو، کرمان موتور، آرین پارس موتور، صنایع خودروسازی ایلیا و سانیار موتور بود و با وجود اینکه متقاضیان از ساعت‌ها پیش منتظر عرضه این خودروها در سامانه هستند، اما هنوز از عرضه خبری نیست و آنطور که اعلام شده به‌روزرسانی وب‌سایت منجربه به این اتفاق شده است.

در این خصوص شماره‌‌های ۴۲۵۱۶۳۲۶-۴۲۵۱۶۳۲۷-۴۲۵۱۶۳۲۸ برای ارتباطات مردمی و پاسخگویی به سؤالات در نظر گرفته شده است؛ مشاهدات نشان می‌دهند که هیچ‌کس نتوانسته با تماس با این شماره‌ها ارتباطی برقرار کند.

سامانه یکپارچه از دسترس خارج شد

حال با وحود اینکه هزاران نفر منتظر ثبت‌نام در دور جدید عرضه خودرو در سامانه یکپارچه هستند، مشخص نیست که چه زمانی سامانه باز می‌شود و همچنین مشخص نیست که امروز ثبت‌نامی انجام خواهد گرفت یا خیر. به هر صورت منتظر اطلاعیه‌های جدید هستیم و در صورت اطلاع‌رسانی آن را با شما درمیان خواهیم گذاشت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص از دسترس خارج شدن سامانه یکپارچه همزمان با عرضه خودروهای جدید چیست؟ لطفاً نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو درمیان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر