coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

بزرگترین موتورسیکلت برقی جهان معرفی شد؛ تماشا کنید

Felo اولین برند موتورسیکلت تایلندی است در هفته‌ی گدذشته وارد بازارهای بین‌المللی شد. این کمپانی در چهل‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی موتور بانکوک، از بزرگترین موتورسیکلت برقی جهان به نام TOOZ رونمایی کرد. این موتورسیکلت برقی نه تنها با سرعت بی‌نظیرش که به حداکثر 200 کیلومتر بر ساعت می‌رسد، بلکه با برد 720 کیلومتری خود نیز توانست نظر همه را به خود جلب کند.یکی از ویژگی‌های برجسته این موتورسیکلت، ارتباط سیستمی آن با گوشی هوشمند است که به راننده این امکان را می‌دهد تا در حین رانندگی به فعالیت‌های دیجیتالی خود ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:

بزرگترین موتورسیکلت برقی جهان

یکی از ویژگی‌های جالب بزرگترین موتورسیکلت برقی جهان نمایشگر 12 اینچی آن است که با استفاده از آن، می‌توان محتوای چند رسانه‌ای را پخش کرد و از سیستم صوتی فراگیر شش‌کاناله‌اش لذت برد.

بزرگترین موتورسیکلت برقی جهان

همچنین، نمایشگر بزرگ این موتورسیکلت دارای یک سیستم جهت‌یابی است و با سیستم دوربین 360درجه، امکان ایجاد یک تجربه رانندگی امن‌تر را فراهم می‌کند. سیستم‌های فناوری مانند نظارت فشار تایر، سیستم ضد قفل ترمز (ABS) و کنترل کشش نیز از جمله ویژگی‌های ایمنی این موتورسیکلت هستند.

علاوه بر این، موتورسیکلت TOOZ از فناوری شارژ TYPE2 استفاده می‌کند که باعث می‌شود باتری آن در زمان کمتری شارژ شود و همچنین امکان استفاده از باتری به عنوان منبع برق برای مصارف خانگی نیز وجود دارد.

بزرگترین موتورسیکلت برقی جهان معرفی شد؛ تماشا کنید

این موتورسیکلت نه تنها به عنوان یک وسیله نقلیه، بلکه به عنوان یک پلتفرم ارتباطی هوشمند برای راننده خود تلقی می‌شود. انتظار می‌رود این برند در آینده ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری به محصولات خود اضافه کند.

بزرگترین موتورسیکلت برقی جهان

 

در نهایت، با ورود این برند به بازار، تایلند نشان داده که به عنوان یک بازار مهم در حوزه موتورسیکلت، قدرت نوآوری و توسعه داخلی را نیز دارد و می‌تواند با برندهای بین‌المللی رقابت کند.

بیشتر بخوانید: 

منبع: newatlas

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر