بهترین نرم افزارهای اندروید برای کشف تصاویر خارق العاده

اگر اغلب از گوشی هوشمند و یا تبلت اندروید خود برای پیدا کردن عکس ها و تصاویر با کیفیت استفاده می کنید، ممکن است بخواهید به جای مرورگر کردن بی هدف وب، این کار را از طریق برنامه های اختصاص داده شده انجام دهید (البته، ما همه به صورت بی هدف وب گردی می کنیم و این مسئله مورد بحث در اینجا نیست).

بسیاری از این برنامه های اختصاص داده شده ای که ما اکنون راجع به آنها صحبت می کنیم تنها برای کشف محتوا نیستند. شما همچنین می توانید مطالب خود را به اشتراک بگذارید، همچنین از مطالبی هم که دیگران با شما به اشتراک می گذارند می توانید استفاده کنید.

تمام برنامه های ذکر شده در زیر برای دانلود از گوگل پلی رایگان هستند، و به منظور فراهم کردن دسترسی آسان تر تلفن همراه به مطالب موجود در وب سایت های هم نام خود توسعه یافته اند. در ادامه بهترین نرم افزارهای اندروید برای کشف تصاویر خارق العاده را به ترتیب حروف الفبا معرفی خواهیم کرد:

۱. ۵۰۰px

برای بسیاری از عکاسان حرفه ای و مشتاق 500px یک فضای مناسب است. قطعا 500px، یکی از بهترین فضاها برای پیدا کردن عکس های واقعا زیبا از سراسر جهان (از جمله پرتره)، وهمچنین تعامل با عکاسان می باشد. شما می توانید عکس ها را بخرید و همچنین به آپلود و فروش آثار خود بپردازید. اگر شما عکاس نیستید، فقط می توانید تماشا کنید – تعداد زیادی تصاویر الهام بخش و فوق العاده پیدا خواهید کرد.

برای بسیاری از عکاسان حرفه ای و مشتاق ۵۰۰px یک فضای مناسب است. قطعا ۵۰۰px، یکی از بهترین فضاها برای پیدا کردن عکس های واقعا زیبا از سراسر جهان (از جمله پرتره)، وهمچنین تعامل با عکاسان می باشد. شما می توانید عکس ها را بخرید و همچنین به آپلود و فروش آثار خود بپردازید. اگر شما عکاس نیستید، فقط می توانید تماشا کنید – تعداد زیادی تصاویر الهام بخش و فوق العاده پیدا خواهید کرد.

۲. DeviantArt

DeviantArt از قدیمی ترین وب سایت های موجود است که اجازه می دهد کاربران فهرست آثار هنری را مرور و آپلود کنند که شامل عکاسی، هنر دیجیتال سنتی، ادبیات و حتی رویه های برنامه می شود. این "بزرگترین گالری و انجمن هنری آنلاین جهان است." همچنین یک شبکه اجتماعی قوی و یا به عبارتی از بنیانگذاران طراحان است، جریانی تقریبا بی پایان از تصاویر بزرگ (عکس ها، نقاشی ها، طراحی ها، هنرهای دیجیتال، و غیره) وجود دارد که می توان آنها را در DeviantArt پیدا کرد.

DeviantArt از قدیمی ترین وب سایت های موجود است که اجازه می دهد کاربران فهرست آثار هنری را مرور و آپلود کنند که شامل عکاسی، هنر دیجیتال سنتی، ادبیات و حتی رویه های برنامه می شود. این “بزرگترین گالری و انجمن هنری آنلاین جهان است.” همچنین یک شبکه اجتماعی قوی و یا به عبارتی از بنیانگذاران طراحان است، جریانی تقریبا بی پایان از تصاویر بزرگ (عکس ها، نقاشی ها، طراحی ها، هنرهای دیجیتال، و غیره) وجود دارد که می توان آنها را در DeviantArt پیدا کرد.

۳. فلیکر

از زمانی که فلیکر (متعلق به یاهو از سال 2005) توسط بسیاری از مردم روزانه برای آپلود عکس (و گاهی اوقات فیلم ها)، استفاده می شود تبدیل به فضایی شده که بسیاری از عکاسان کار خود را در آن به اشتراک می گذارند. به طور طبیعی، این باعث می شود فلیکر یک محل عالی برای پیدا کردن تصاویر بسیار جذاب باشد.

از زمانی که فلیکر (متعلق به یاهو از سال ۲۰۰۵) توسط بسیاری از مردم روزانه برای آپلود عکس (و گاهی اوقات فیلم ها)، استفاده می شود تبدیل به فضایی شده که بسیاری از عکاسان کار خود را در آن به اشتراک می گذارند. به طور طبیعی، این باعث می شود فلیکر یک محل عالی برای پیدا کردن تصاویر بسیار جذاب باشد.

۴. اینستاگرم

بسیاری از عکس ها و تصاویر که کاربران در اینستاگرم آپلود می کنند چیز هیجان انگیزی نیست (حتی با اعمال فیلتر اینستاگرم) اما این بدان معنا نیست که شما چیز های خارق العاده ای اینجا پیدا نمی کنید، به خصوص پس از اینکه آدم های مناسبی را برای فالو کردن پیدا کنید.

بسیاری از عکس ها و تصاویر که کاربران در اینستاگرم آپلود می کنند چیز هیجان انگیزی نیست (حتی با اعمال فیلتر اینستاگرم) اما این بدان معنا نیست که شما چیز های خارق العاده ای اینجا پیدا نمی کنید، به خصوص پس از اینکه آدم های مناسبی را برای فالو کردن پیدا کنید.

۵. پینترست

پینترست به عنوان "یک ابزار نشانه بصری" است که تنها مربوط به عکاسی نمی باشد. تصاویری که شما می توانید در اینجا پیدا کنید پروژه های مختلف را نمایش می دهند، و یا در برخی موارد، آنها فقط دستور العمل برای وعده های غذایی خوشمزه هستند.

پینترست به عنوان “یک ابزار نشانه بصری” است که تنها مربوط به عکاسی نمی باشد. تصاویری که شما می توانید در اینجا پیدا کنید پروژه های مختلف را نمایش می دهند، و یا در برخی موارد، آنها فقط دستور العمل برای وعده های غذایی خوشمزه هستند.

۶. Tumblr

در ذات خود یک پلت فرم میکروبلاگینگ است، وبلاگ Tumblr شامل یک انتخاب گسترده ای از عکاسی و وبلاگ هنر گرا - و نه فقط با خلاقیت اصلی، بلکه همراه با تصاویری است که توسط دیگران نیز ریبلاگ شده است. این یک دنیای بزرگ می باشد که باید کشف شود.

در ذات خود یک پلت فرم میکروبلاگینگ است، وبلاگ Tumblr شامل یک انتخاب گسترده ای از عکاسی و وبلاگ هنر گرا – و نه فقط با خلاقیت اصلی، بلکه همراه با تصاویری است که توسط دیگران نیز ریبلاگ شده است. این یک دنیای بزرگ می باشد که باید کشف شود.

۷. We Heart It

It می تواند به شما کمک کند "الهام و تصاویری که دوست دارید" را پیدا کنید. از برخی جنبه ها شبیه به پینترست می باشد، البته شما در اینجا محتوایی که دوست دارید را پین نمی کنید بلکه شما به آن عشق می ورزید (Heart it) تا به کلکسیون شما اضافه گردد.

We Heart It می تواند به شما کمک کند “الهام و تصاویری که دوست دارید” را پیدا کنید. از برخی جنبه ها شبیه به پینترست می باشد، البته شما در اینجا محتوایی که دوست دارید را پین نمی کنید بلکه شما به آن عشق می ورزید (Heart it) تا به کلکسیون شما اضافه گردد.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، Techera

 ارسال نظر