سطح قیمت های جدید برای گلکسی S6 و S6 اج سامسونگ در اروپا

چند روز پیش اخباری شنیدیم مبنی بر اینکه سامسونگ برای کاهش قیمت های گلکسی S6 و S6 اج برنامه ریزی می کند و امروز یک گزارش جدید از هلند به ما نشان می دهد که آن قیمت ها چه کاهش قابل توجهی خواهند داشت.

چند روز پیش اخباری شنیدیم مبنی بر اینکه سامسونگ برای کاهش قیمت های گلکسی S6 و S6 اج برنامه ریزی می کند و امروز یک گزارش جدید از هلند به ما نشان می دهد که آن قیمت ها چه کاهش قابل توجهی خواهند داشت.

در هلند قیمت خرده فروشی گلکسی S6 تاکنون از ۶۹۹ یورو در نوع پایه ۳۲GB بوده است. از فردا، زمانی که قیمت های جدید قرار است ترتیب اثر داده شوند، از مقدار ۵۹۹ یورو آغاز خواهد شد که به طور خالص ۱۰۰ یورو کاهش یافته است.

اگر شما علاقه مند به خرید گلکسی S6 اج هستید، حتی می توانید نسبت به قیمت اولیه بیشتر پس انداز کنید. این گوشی به قیمت ۶۹۹ یورو در مدل ۳۲GB فروخته خواهد شد، قیمت قبلی آن تا کنون ۸۴۹ یورو بود.

نسخه ۶۴GB از این گوشی ها در هر دو مدل ۱۰۰ یورو گران تر است، بنابراین برای گلکسی اس ۶ ۶۹۹ یورو و برای S6 اج ۷۹۹ یورو می باشد.

جالب توجه است، ما به تازگی شنیده ایم که فبلت گلکسی S6 اج پلاس که در آینده خواهد آمد از قیمت ۷۹۹ یورو برای مدل ۳۲GB آغاز خواهد شد. اگر درست باشد، از نظر قیمت گذاری در فهرست سامسونگ به ترتیب اندازه، پس از S6 اج که کوچکتر است قرار خواهد گرفت.

البته این کاهش قیمت ممکن است به فروش واحدهای بیشتر سامسونگ در آینده ای نزدیک کمک کند. این کاهش قیمت ظاهرا به دلیل فصل اخیر است، که در بسیاری از موارد ناامید کننده بود.

به خاطر داشته باشید که اطلاعات قیمت گذاری که شما خوانده اید، ظاهرا فقط برای هلند معتبر خواهد بود، ممکن است تغییراتی از این سطوح قیمت در کشورهای دیگر وجود داشته باشد – حتی آنهایی که واحد پولشان یورو است.

.

منبع : gsmarena


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر