لیست تائید شده از سامسونگ که اندروید 6 مارشمالو را دریافت می کنند

هفته های گذشته گوگل نسخه آخر سیستم عامل خود، اندروید M، را با نام اندروید 6.0 مارشمالو معرفی کرد

هفته های گذشته گوگل نسخه آخر سیستم عامل خود، اندروید M، را با نام اندروید 6.0 مارشمالو معرفی کرد. , نسخه مذکور با نسل بعدی گوشی های سری نکسوس این کمپانی راه اندازی خواهد شد. نسخه ی مارشمالو، ویژگی‌هایی مانند : مجوز برنامه برای استفاده از حافظه، حالت Power Saving، پشتیبان گیری خودکار و …، را به همراه دارد. این هفته، گروهی از کمپانی سامسونگ تایید کرده اند که انواع نسبتا گسترده ای از دستگاه های گوشی های هوشمند گلگسی به اندروید 6.0 مارشمالو ارتقاء می یابند. آخرین سیستم عامل گوگل به جدیدترین مجموعه ای از گوشی های هوشمند سامسونگ، از جمله گلکسی S6 ، گلکسی S6 اج ، و گلکسی نوت 5 وارد خواهد شد. همچنین شما شاهد این به روز رسانی در گلکسی تب A و مجموعه ای از دستگاه های منتشر شده در یکی دو سال گذشته، خواهید بود. از قرار معلوم در پاییز این نسخه اندروید، به طور رسمی معرفی می شود، پس از آن سامسونگ ارائه‌ی بروزرسانی اندروید ۶ را، روی دستگاه هایی که در لیست تائید شده ی آن شرکت، مشاهده می شود، آغاز خواهند کرد.
لیست زیر، اسامی دستگاه هایی است که توسط سامسونگ برای گرفتن یک به روز رسانی از تولید کننده به اندروید 6.0 مارشمالو، تایید شده اند. این به روز رسانی، نسخه اصلاح شده سامسونگ از نرم افزار خواهد بود، نه یک نسخه پیش نمایش که در یک دستگاه نکسوس قرار گرفته است. با توجه به اطلاعات ما، این لیستی جامع از دستگاه های سامسونگ می باشد که در حال حاضر، این بروز رسانی را دریافت می کنند، ممکن است در آینده تعداد آن ها بیشتر شود.

• گلکسی نوت 5
• گلکسی S6اج پلاس
• گلکسی S6اج
• گلکسی S6
• گلکسی S6دائوس
• گلکسی نوت 4
• گلکسی نوت 4 دائوس
• گلکسی تب A
• گلکسی آلفا
این لیست شامل گلکسی S5 سامسونگ یا گلکسی نوت اج اصلی، نمی باشد، اما این دستگاه ها چندان هم شایستگی در یافت این نسخه را ندارند، زیرا خیلی قدرت مانور در بین کاربران، ندارند. به طور کلی سامسونگ دستگاه هایی را که حداقل یک سال از انتشار آنها می گذرد ، به روز رسانی کرده است، به خصوص اگر آنها مانند سری گلکسی S، قهرمانِ مکانیزمِ تلفن های همراه، باشند. البته اگر مدل گوشی شما در لیست نیست، نگران نباشید، ممکن است به زودی به این لیست اضافه شود.

.

منبع: slashgear


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر (4 نظر)

  اس5 به اندروید 6 ارتقا پیدا نمیکنه ایا

  0

  0
  پاسخ

  در این لیستی که خود سامسونگ هم تایید کرده اسم گلکسی S5 دیده نمی شه ولی این فعلا یک لیست اولیه است و دلیلی نداره که در آینده گلکسی اس 5 به این لیست اضافه نشه

  0

  0
  پاسخ

  ایا برای نوت۵ دوسیم همه ارائه میشه؟

  0

  0
  پاسخ

  ببخشید آیا j5 هم به اندروید 6 ارتفاع پیدا می کنه

  0

  0
  پاسخ