چگونه نوتیفیکیشن های بروزرسانی برنامه را بر روی اندروید خود غیر فعال کنید

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن های بروزرسانی برنامه. اگر شما یک گوشی و یا تبلت اندرویدی دارید می توانید این نوتیفیکیشن های مربوط به بروزرسانی برنامه ها را خاموش کنید.

توجه: این یک آموزش برای کاربران بی تجربه می باشد.

اگر شما یک گوشی و یا تبلت اندرویدی دارید و از این که به طور مداوم نوتیفیکیشن های مربوط به برنامه هایی که نیاز به بروزرسانی دارند و یا به طور خودکار بروزرسانی شده اند را دریافت می کنید ناراحتید، می توانید این نوتیفیکیشن ها را خاموش کنید.

خاموش کردن نوتیفیکیشن های مربوط به بروزرسانی برنامه های اندرویدی آسان است. اول از همه شما باید سری به برنامه ی پلی استور روی دستگاهتان بزنید و آن را باز کنید. بعد از آن از روی صفحه ی اصلی این برنامه بر روی آیکون منو که در قسمت بالا و گوشه ی سمت راست قرار دارد، تپ کنید، سپس بر روی تنظیمات (Setting) ضربه بزنید. در زیر منوی تنظیمات، متوجه می شوید که دو گزینه ی مرتبط با نوتیفیکیشن ها در اختیار دارید: “Notify when app updates are available” (هنگامی که بروزرسانی برنامه در دسترس می باشد اطلاع بده) و “Notify when apps are automatically updated” (هنگامی که برنامه ای به طور خودکار بروزرسانی شد اطلاع بده). شما می توانید خیلی سریع هر کدام از این دو گزینه را با تپ کردن بر روی باکسی که در سمت راست آنها قرار دارد، غیر فعال و یا دوباره فعال کنید.

مشاهده می کنید همانطور که گفتیم، خاموش کردن بروزرسانی خودکار برای برنامه های اندرویدی آسان می باشد. البته اگر شما این کار را انجام دهید، مجبورید که به صورت دستی برنامه ها را بروزرسانی کنید – اما بعضی ها هم همین را ترجیح می دهند (شاید به این دلیل که دوست دارند دقیقا همان روزی که برنامه ای بروزرسانی می شود آن را دریافت کنند).

۱. پلی استور را باز کنید.

پلی استور را باز کنید.

.

۲. بر روی صفحه ی اصلی پلی استور، دکمه ی منو همیشه در بالا و گوشه ی سمت چپ قرار می گیرد.

بر روی صفحه ی اصلی پلی استور، دکمه ی منو همیشه در بالا و گوشه ی سمت چپ قرار می گیرد.

.

۳. سپس بر روی تنظیمات تپ کنید.

سپس بر روی تنظیمات تپ کنید

.

۴. باکس های مربوط به نوتیفیکیشن هایی را که نمی خواهید روشن باشند، غیر فعال کنید.

باکس های مربوط به نوتیفیکیشن هایی را که نمی خواهید روشن باشند، غیر فعال کنید

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر