کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بنچمارک هوآوی نکسوس

هوآوی نکسوس. طبق شایعات درز شده، تقریبا دو هفته دیگر یعنی روز ٢٩ سپتامبر (۷ مهر) رویداد گوگل برگزار خواهد شد، و  این کمپانی در این رویداد دو گوشی نکسوس جدید را به صورت رسمی معرفی خواهد کرد.
همانطور که شاید بدانید، طبق شایعات درز شده، تقریبا دو هفته دیگر یعنی روز ٢٩ سپتامبر (۷ مهر) رویداد گوگل برگزار خواهد شد، و  این کمپانی در این رویداد دو گوشی نکسوس جدید را به صورت رسمی معرفی خواهد کرد. از آنجا که مرتبا شایعاتی در مورد گوشی نکسوس 5X ال جی و نکسوس هوآوی شنیده می شود، بیانگر این است که این اتفاق در شرف وقوع می باشد.
امروز نکسوس هوآوی در داده های یک بنچمارک، نمایان شد. این یک حقیقت است که به لطف نتایج اطلاعات بنچمارک، یک سری مشخصات آشکار می شود. این گوشی در تست تک هسته ای امتیاز ۱۱۵۶ و در تست چند هسته ای، امتیاز ۳۶۴۱ را کسب کرده است.
نکسوس هوآوی، قدرت پردازشی خود را از تراشه اسنپ دراگون ٨١٠ کوآلکوم تامین می کند، در واقع همانند سایر گوشی های رده بالای موجود امسال می باشد که از این پردازنده کوآلکوم استفاده می کنند. علاوه بر این دارای ٣ گیگابایت رم است و همانطور که انتظار داریم،  با اندروید ۶.٠ مارشمالو اجرا می شود. این نسخه جدید سیستم عامل اندروید، در کنار دو گوشی هوشمند جدید نکسوس منتشر می شوند.
دیگر مشخصات این گوشی، فعلا آشکار نشده است، ولی طبق شایعات گذشته در مورد نکسوس هوآوی،  نسخه ای با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی و یا  با صفحه نمایش ۵.٧ اینچی ، با رزولوشن QHD یا ١٠٨٠ پیکسل، می آیند. این گوشی شامل پورت USB نوع C و اسکنر اثر انگشت نیز خواهد بود.
.
 ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر