کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سامسونگ گیر اس۲ هم اکنون برای فروش در ایالات متحده در دسترس قرار می گیرد

گیر اس۲. سامسونگ گیر اس۲ هم اکنون برای فروش در ایالات متحده در دسترس قرار می گیرد

همانطور که قبلا گفته شد و انتظار می رفت، سامسونگ امروز درتاریخ ۲ اکتبر در ایالات متحده شروع به فروش ساعت های هوشمند گیر اس۲  می کند. با این وجود، تنها رنگ خاکستری تیره از این گیر اس۲ برای ارسال در چند روز آینده در دسترس می باشد، در حالی که گیر اس۲ نقره ای و گیر اس۲ کلاسیک مشکی رنگ در ۳ تا ۴ هفته ی آینده فرستاده می شوند. به هر حال شما می توانید هر یک از این سه مدل را ازطریق وب سایت خود سامسونگ سفارش دهید. گیر اس۲ (در رنگ های نقره ای یا خاکستری تیره) به قیمت ۲۹۹.۹۹ دلار می باشد در حالی که گیر اس۲ کلاسیک را می توان به قیمت ۳۴۹.۹۹ دلار خریداری کرد.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

این دو ساعت هوشمند گیر اس۲ و گیر اس۲ کلاسیک مبتنی بر تیزن (بر اساس اندروید ویر نمی باشند) هستند و به یک صفحه نمایش دایره ای ۱.۲ اینچی سوپر آمولد با رزولوشن ۳۶۰ در ۳۶۰ پیکسلی مجهز شده اند.  این ساعت های هوشمند تنها با گوشی های گلکسی سامسونگ کار نمی کنند بلکه با انواع گوشی های هوشمندی که اندروید کیت کت ۴.۴ و یا نسخه های بعدی آن را اجرا می کنند و حداقل ۱.۵ گیگا بایت رم را به نمایش می گذارند، کار می کنند. با وجود اینکه هر دوی این ساعت های هوشمند در برابر آب مقاوم هستند و حاشیه های دوار را به نمایش می گذارند (اینها به مرور از طریق UI کمک می کنند)، متفاوت به نظر می رسند. این مدل کلاسیک در واقع به شبیه به یک ساعت کلاسیک می باشد و دلیل نامگذاری آن هم همین می باشد، در حالی که در طراحی اس۲ از دید جدید بهره گرفته شده است.

اواخر امسال، یک گیر اس۲ 3G هم در ایالات متحده (و بازارهای دیگر) در دسترس قرار می گیرد، اما سامسونگ نگفته دقیقا چه موقع این اتفاق می افتد و قیمت آن چقدر می باشد.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکراارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر