coinex
راهنمای خرید تکراتو

بیش از ۸۴۰۰ عکس از ماموریت آپولو به فلیکر اضافه شد

آپولو. بیش از ۸۴۰۰ عکس از ماموریت آپولو به فلیکر اضافه شد

برخی از جالبترین تصاویری که ناسا تاکنون گرفته، مربوط به ماموریت های اولیه ی اکتشافات فضایی اش بوده است. یکی از پر آوازه ترین و پر هیجان ترین ماموریت هایی که ناسا تاکنون انجام داده است، ماموریت آپولو بوده است که یک انسان برای اولین بار به ماه فرستاده شد. از زمانی که این ماموریت به پایان رسیده چند دهه می گذرد و عکس های بسیاری از آن که با کیفیت بالایی گرفته شده از دید مردم پنهان شده است.

به منظور لذت بردن از تصاویری که توسط فضانوردان از ماموریت آپولو گرفته شده و تعداد آنها به بیش از ۸۴۰۰ تصویر می رسد، آنها را به فلیکر (Flickr) که یکی از بزرگترین سایت های به اشتراک گذاری تصویر و ویدئو می باشد، اضافه کرده اند. این تصاویر را می توانید دانلود کنید و درصورت تمایل آنها را در مجموعه ی شخصی خود نگهداری کنید.

این تصاویر، نسخه های اسکن شده ی دیجیتالی از عکس های گرفته شده توسط فضانوردان می باشند و در نسخه های فرآوری نشده، آپلود شده اند. هر عکسی که در این مجموعه مشاهده می کنید توسط فضانوردانی که از ماه بازدید کرده اند گرفته شده و این کار را از طریق دوربین های هاسلبلاد (Hasselblad) که در قفسه ی سینه شان تعبیه شده، انجام داده اند.

یک دسته از تصاویر دیگر که از زمین و در مدار ماه گرفته شده نیز به این گالری اضافه شده است. بعضی از این عکس ها قبل از اینکه پردازش شوند در وب آپلود شده اند. همه ی این تصاویر جدید دارای کیفیت ۱۸۰۰ دات در اینچ می باشند. عکس های بیشتر به همراه فیلم از آپولو ۷، ۹، ۱۰ و ۱۳ می آیند و به زودی اضافه می شوند.

.

منبع: slashgear


عصر تکنولوژی، تکرا

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر