همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تاریخ انتشار و قیمت هدست هولولنز

هدست هولولنز. اولین نسخه ی توسعه داده شده از هدست هولولنز مایکروسافت قرار است که در سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۶ منتشر شود.

اولین نسخه ی توسعه داده شده از هدست هولولنز مایکروسافت قرار است که در سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۶ منتشر شود. این “نسخه ی توسعه داده شده” از هدست با این عنوان خوانده می شود چرا که این هدست قبل از اینکه اولین نسخه ی مصرف کننده ی کامل آن  منتشر شود، برای افرادی که مایل به ایجاد برنامه ها و بازی ها برای این هدست می باشند، ساخته می شود . این راه اندازی از این نسخه شبیه به GearVR سامسونگ و Oculus Rift می باشد .

تری مایرسون در رویداد مایکروسافت، زمان انتشار این دستگاه را مشخص کرده است. او می گوید “مایکروسافت از امروز شروع به گرفتن برنامه های کاربردی برای این کیت توسعه ی هولولنز می کند.” این کیت توسعه در سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۶ در درسترس قرار می گیرد و هزینه ی آن هم ۳۰۰۰ دلار امریکا می باشد.

مایرسون می گوید “من به شخصه نمی توانم خیلی منتظر بمانم که ببینم  توسعه دهندگان ویندوز چه کارهایی را بر روی این محاسبات هولوگرافی انجام می دهند.” این صحبت ها بعد از یک نسخه ی نمایشی مختصر از یک بازی جدید با نام کد پروژه ی ایکس- ری (Project X-Ray) بود. این پروژه قدرت هدست هولولنز را به وسیله ی اضافه کردن یک کنترلری که به عنوان یک دستکش بلند هولوگرافی برای دست کاربران عمل کرد، نمایش داد.

در حالی که این رویداد رو به پایان است، خبرهای جدیدتر را از تکرا دنبال کنید.

.

منبع: slashgear


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر