همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

رهبری اندروید، کروم او اس و کروم کست را چه کسی به عهده خواهد داشت؟

همه چیز از 2 ماه پیش شروع شد، زمانی که گوگل تصمیم عجیب و غریبی گرفت و به کلی ساختار سازمانی خود را تغییر داد. گوگل، این غول موتور جستجو، به زیر چتر یک هولدینگ بزرگ به نام آلفابت رفت، بسیاری از پروژه های شرکت مستقل شدند، رئیس ارشد اجرایی گوگل تغییر کرد و هزار و یک داستان دیگر که کم و بیش از آن ها مطلع هستید.

همه چیز از 2 ماه پیش شروع شد، زمانی که گوگل تصمیم عجیب و غریبی گرفت و به کلی ساختار سازمانی خود را تغییر داد. گوگل، این غول موتور جستجو، به زیر چتر یک هولدینگ بزرگ به نام آلفابت رفت، بسیاری از پروژه های شرکت مستقل شدند، رئیس ارشد اجرایی گوگل تغییر کرد و هزار و یک داستان دیگر که کم و بیش از آن ها مطلع هستید.

از آن زمان، مدیران ارشد اجرایی این غول جستجوگر، تعدادی از نایب رئیس های شرکت را به جایگاه های بالاتری ارتقا داده اند. Neal Mohan هم اکنون به سمت نایب رئیس ارشد تبلیغات ویدیویی و نمایشی نائل شده و Philip Schindler نیز نقش جدیدی را عهده دار شده و به عنوان نایب رئیس ارشد بخش عملیاتی و فروش جهانی منصوب شده است.

در این میان، یکی از مهم ترینِ این نقش ها، به Hiroshi Lockheimer واگذار شد. او از این پس عهده دار سیستم عامل محبوب اندروید به همراه چند پروژه دیگر شده است. قطعاً “نایب رئیس ارشد اندروید، کروم او اس و کروم کست” جایگاهی است که می تواند در هر رزومه ای به خوبی بدرخشد، جایگاهی که بسیار برای ساندار پیچای – که زمانی مسئولیت اندروید، کروم و اپلیکیشن ها را بر عهده داشت – محبوب می باشد.

در این میان، یکی از مهم ترینِ این نقش ها، به Hiroshi Lockheimer واگذار شد. او از این پس عهده دار سیستم عامل محبوب اندروید به همراه چند پروژه دیگر شده است. قطعاً "نایب رئیس ارشد اندروید، کروم او اس و کروم کست" جایگاهی است که می تواند در هر رزومه ای به خوبی بدرخشد، جایگاهی که بسیار برای ساندار پیچای - که زمانی مسئولیت اندروید، کروم و اپلیکیشن ها را بر عهده داشت – محبوب می باشد.

به درستی می توان به این موضوع اذعان داشت که در آینده، بیش از پیش از هیروشی خواهیم شنید، کسی که شاید تا به امروز کمتر کسی با او آشنایی داشت. البته این بدین معنی نیست که او زمان کمی است که در گوگل مشغول به فعالیت است، هرگز چنین نیست! هیروشی از سال 2006 به گوگل راه یافت و تا قبل از این ارتقای شغلی نیز، نایب رئیس اندروید بود. او یکی از افراد کلیدی گوگل برای ورود به پلتفرم های مختلف – مانند ورود گوگل به دنیای خودرو، تکنولوژی های پوشیدنی، IoT و … – می باشد.

به درستی می توان به این موضوع اذعان داشت که در آینده، بیش از پیش از هیروشی خواهیم شنید، کسی که شاید تا به امروز کمتر کسی با او آشنایی داشت. البته این بدین معنی نیست که او زمان کمی است که در گوگل مشغول به فعالیت است، هرگز چنین نیست! هیروشی از سال 2006 به گوگل راه یافت و تا قبل از این ارتقای شغلی نیز، نایب رئیس اندروید بود. او یکی از افراد کلیدی گوگل برای ورود به پلتفرم های مختلف – مانند ورود گوگل به دنیای خودرو، تکنولوژی های پوشیدنی، IoT و ... – می باشد.

در این تغییر و تحولات، شاهد ظهور چهره های جدید بسیار زیادی بودیم و این، امری بسیار جذاب می باشد اما جذاب تر از این موضوع، این است که بنشینیم و نتایجی که این تغییرات می تواند به همراه داشته باشد را نظاره کنیم.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: androidauthority


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر