ورایزون و موتورولا گوشی های دروید جدید خود را در ۲۷ اکتبر (۵ آبان ماه) رونمایی می کنند

اپراتور بزرگ امریکایی، ورایزون (Verizon) برای رویداد 27 اکتبر خود در شهر نیویورک، مهمانانش را دعوت کرد. آنچه را که در مورد تمرکز این رویداد می توان حدس زد، مسلما بر روی گوشی های دروید (DROID) خواهد بود. در واقع این دعوت نشان از رونمایی گوشی های دروید توسط ورایزن و موتورولا می دهد.

اپراتور بزرگ امریکایی، ورایزون (Verizon) برای رویداد ۲۷ اکتبر خود در شهر نیویورک، مهمانانش را دعوت کرد. آنچه را که در مورد تمرکز این رویداد می توان حدس زد، مسلما بر روی گوشی های دروید (DROID) خواهد بود. در واقع این دعوت نشان از رونمایی گوشی های دروید توسط ورایزن و موتورولا می دهد.

باتوجه به منابعی که در دست داریم و همچنین خبرهای کمی که به بیرون درز کرده است، در این رویداد باید منتظر دو گوشی جدید باشیم، DROID MAXX 2 و DROID Turbo 2.

دروید مکس ایکس ۲ (DROID MAXX 2) تا حد زیادی گمان می رود نسخه برند دروید از گوشی موتو ایکس پلی (Moto X Play) سایز متوسط موتورولا باشد. درحالی که توربو ۲ (Turbo 2) یک دستگاه پرچمدار جدید خواهد بود.

توربو ۲، به احتمال زیاد یک گوشی با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی QHD، پردازنده اسنپ دراگون ۸۱۰ به همراه ۳ گیگا بایت رم، ۲۰ مگا پیکسل دوربین عقب و دوربین جلوی ۵ مگا پیکسل با قابلیت توربو شارژ (شارژ سریع) و مبتنی براندروید ۵.۱.۱ است.

MAXX 2 جدید نیز به نظر می رسد یک نمایشگر ۵.۵ اینچی FHD، پردازنده اسنپ دراگون ۶۱۵، ۲ گیگا بایت رم، ۲۱ مگا پیکسل دوربین پشت، دوربین جلوی ۵ مگا پیکسلی و یک باتری عظیم ۳۶۳۰ میلی آمپری خواهد داشت.

.

.

منبع: droid-life


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر