سامسونگ اولین سرویس کانال تلویزیونی مجازی جهان را راه اندازی کرد

سامسونگ اولین سرویس کانال تلویزیونی مجازی جهان را راه اندازی کرد

سامسونگ سرویس کانال تلویزیون مجازی ملقب به TV Plus را در میهن خود، کره جنوبی، راه اندازی کرده است. برای اولین بار در جهان این سرویس تلویزیون های هوشمند، در نوع خود این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا فیلم ها را درست مثل یک سرویس کانال تلویزیون معمولی مرور کند. این سرویس تلوزیونی جدید سامسونک به در سرعت بازار داخلی جای خود را باز کرده است، به خصوص با کاربرانی که متقاضی ویدئو (VOD) نبودند.

این سرویس تلویزیونی در ماه گذشته راه اندازی شد، و از آن پس یک پنچم از کاربران تلویزیون های هوشمند از آن استفاده کرده اند. به گفته این شرکت، 80 درصد از آن راضی بوده اند، و این واکنش خوبی را از سوی مصرف کنندگان نشان می دهد. سرویس جدید این امکان را فراهم می کند تا کاربران آن فهرست 33 کانال مجازی را به مدت 24 ساعت بدون هیچ گونه هزینه و یا هر فرایند خسته کننده برای ثبت نامی، در اختیار داشته باشند.
سامسونگ تمرکز زیادی بر روی اضافه کردن محتوای چند رسانه ای و برنامه هایی برای اکوسیستم دستگاه های دیجیتالی خود داشته است که در کنار آنها تلویزیون های هوشمند، سرویس های بازی پلی استیشن ، نمایشگر قابل حمل گلکسی ویو با یک رابط کاربری ویژه برای تماشای فیلم، و یا و بازی ها و فیلم های هدست واقعیت مجازی گیر VR را می توان نام برد.

.

منبع: sammobile


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر