هواوی

برطرف شدن مشکل ساعت سیستمی اندروید ۶ در آپدیت ۶.۰.۱

دسته بندی: گوگل , موبایل
 • اگر شما از گوشی هوشمندی استفاده می کنید که اندروید 6 مارشمالو را اجرا می کند، احتمالا متوجه تفاوت هایی در ساعت سیستمی آن بر روی گوشی هوشمند خود شده اید. اما دیگر نگران این موضوع نباشید، این مشکل با آپدیت جدید 6.0.1 برطرف شده است.

  اگر شما از گوشی هوشمندی استفاده می کنید که اندروید ۶ مارشمالو را اجرا می کند، احتمالا متوجه تفاوت هایی در ساعت سیستمی آن بر روی گوشی هوشمند خود شده اید. اما دیگر نگران این موضوع نباشید، این مشکل با آپدیت جدید ۶.۰.۱ برطرف شده است.

  تعداد بیشماری از طرفداران این سیستم عامل محبوب نسبت به آپدیت جدید این سیستم عامل (اندروید ۶)، به جهت مشکل داشتن در بخش ساعت سیستمی گوشی خود، در وب سایت Google Site اعتراض خود را اعلام کردند. این مشکل می توانست بر روی آلارم ها و حتی یادآور های (reminder) کاربران تاثیر گذاشته و در نتیجه نارضایتی کاربران را بیشتر می کرد.

  احتمالاً با شنیدن جمله فوق به عمق فاجعه پی برده اید! این تفاوت زمانی به ۳۰ ثانیه و یا حتی ۲ دقیقه محدود نمی شد. بر اساس نظرِ یکی از کاربران گوشی های نکسوس، این اختلاف زمانی حتی تا ۳۰ دقیقه نیز اتفاق می افتاد که این امر چیزی کمتر از یک فاجعه نیست! بعضی از کاربران قادر بودند که با تغییر حالت گوشی خود به حالت پرواز و بازگرداندن آن به حالت عادی، این مشکل را بر طرف نمایند، اما این نیز یک راه حل قطعی برای این مشکل نبود.

  بعضی دیگر نیز مشکلشان با راه اندازی مجدد (ریبوت) گوشی شان حل می شد و بعضی دیگر نیز ادعا می کردند که تغییر تنظیمات شبکه از ۴G به ۳G می توانست مشکل آن ها را حل کرده و زمان را با شبکه آن ها همگام می کرد.

  اما باید بدانید که تمامی این ها یک راه حل مطمئن و قطعی به شمار نمی آیند. البته جای هیچ نگرانی نیست، زیرا اگر گوشی خود را به اندروید ۶.۰.۱ ارتقا دهید، دیگر شاهد این مشکلِ نرم افزاری نخواهید بود؛ پس دیگر لازم نیست نگران دیر رسیدن به سر کار و یا یک قرار مهم باشید، گوگل با اندروید ۶.۰.۱، این اشتباه بزرگ خود را جبران کرده است.

  بسیاری از کسانی که در رابطه با این مشکل اعتراض کرده اند، گوشی نکسوس ۵ – که توسط ال جی ساخته شده – داشته اند.

  .

  .

  منبع: phonearena


  عصر تکنولوژی، تکرا


  مطالب مشابه


  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.

 • امیر گفت:

  سلام گوشی من j7 2016 هست اندوید ۶.۱ ولی بازم ساعت گوشی به خواب میره و کار نمیکنه


 •