همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مراسم The Game Awards 2015

دو سال است که برای مشخص کردن برترین بازی های ویدئویی جهان و تقدیر از سازندگان آن ها مراسمی تحت عنوان The Game Awards برگزار می شود. این مراسم، مشابه مراسم اسکار در صنعت سینما است. اولین دوره ی آن در 5 دسامبر سال 2014 در لس آنجلس آمریکا برگزار شد و امسال نیز این مراسم در تاریخ 2 دسامبر در همان شهر لس آنجلس برگزار شد و طی آن، ضمن معرفی برترین بازی های ویدئوی جهان در سال 2015، از سازندگان این بازی ها نیز  تقدیر به عمل آمد.

دو سال است که برای مشخص کردن برترین بازی های ویدئویی جهان و تقدیر از سازندگان آن ها مراسمی تحت عنوان The Game Awards برگزار می شود. این مراسم، مشابه مراسم اسکار در صنعت سینما است. اولین دوره ی آن در 5 دسامبر سال 2014 در لس آنجلس آمریکا برگزار شد و امسال نیز این مراسم در تاریخ 2 دسامبر در همان شهر لس آنجلس برگزار شد و طی آن، ضمن معرفی برترین بازی های ویدئوی جهان در سال 2015، از سازندگان این بازی ها نیز  تقدیر به عمل آمد.

کارگزاری فارابی

طول مدت این مراسم حدود 2 ساعت است که در سال 2014 حدود 2 میلیون نفر به صورت زنده این مراسم را تماشا کردند و این در حالی است که در سال جاری تعداد این افراد به 2.3 میلیون نفر رسید.

در ادامه ی این مطلب می توانید نامزدهای هر بخش و همچنین برنده ی آن بخش را مشاهده کنید.

در مطالب بعدی به معرفی کامل برندگان هر بخش می پردازیم. با تکرا همراه باشید و مطالب بعدی ما را از دست ندهید.

.

نامزدهای برترین بازی سال

برترین بازی سال: The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt (برنده)

• Bloodborne

• Fallout 4

• Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

• Super Mario Maker

.

نامزدهای برترین شرکت های توسعه دهنده ی بازی

برترین شرکت توسعه دهنده بازی: CD Projekt Red

CD Projekt Red (برنده)

• From Software

• Kojima Productions

• Nintendo

• Bethesda Game Studios

.

نامزدهای برترین بازی مستقل

برترین بازی مستقل: Rocket League

• Axiom Verge

• Her Story

• Ori and the Blind Forest

Rocket League (برنده)

• Undertale

.

نامزدهای برتین بازی تلفن ­های هوشمند

برترین بازی تلفن های هوشمند: Lara Croft Go

• Downwell

• Fallout Shelter

Lara Croft Go (برنده)

• Monster Hunter 4 Ultimate

• Pac-Man 256

.

نامزدهای بهترین داستان

بهترین داستان: Her Story

Her Story (برنده)

• Life Is Strange

• Tales From The Borderlands

• The Witcher 3: Wild Hunt

• Until Dawn

.

نامزدهای بهترین کارگرانی هنری

بهترین کارگردانی هنری: Ori and the Blind Forest

• Batman: Arkham Knight

• Bloodborne

• Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ori and the Blind Forest (برنده)

• The Witcher 3: Wild Hunt

.

نامزدهای بهترین بازی اکشن/ماجراجویی

بهترین بازی اکشن/ماجراجویی: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

• Assassin’s Creed Syndicate

• Batman: Arkham Knight

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (برنده)

• Ori and the Blind Forest

• Rise of the Tomb Raider

.

نامزدهای بهترین بازی نقش­ آفرینی

بهترین بازی نقش آفرینی: The Witcher 3: Wild Hunt

• Bloodborne

• Fallout 4

• Pillars of Eternity

The Witcher 3: Wild Hunt (برنده)

• Undertale

.

نامزدهای های بهترین بازی مبارزه ای

بهترین بازی مبارزه ای: Mortal Kombat X

• Guilty Gear Xrd

Mortal Kombat X (برنده)

• Rise of Incarnates

• Rising Thunder

.

نامزدهای های بهترین بازی خانوادگی

بهترین بازی خانوادگی: Super Mario Maker

• Disney Infinity 3.0

• Lego Dimensions

• Skylanders: SuperChargers

• Splatoon

Super Mario Maker (برنده)

.

نامزدهای بهترین بازی ورزشی/مسابقه ای

بهترین بازی ورزشی/مسابقه ای: Rocket League

• FIFA 16

• Forza Motorsport 6

• NBA 2K16

• Pro Evolution Soccer 2016

Rocket League (برنده)

.

نامزدهای بهترین بازی چندنفره

بهترین بازی چند نفره: Splatoon

• Call of Duty: Black Ops 3

• Destiny: The Taken King

• Halo 5: Guardians

• Rocket League

Splatoon (برنده)

.

نامزدهای بهترین بازی تیراندازی

بهترین بازی تیر اندازی: Halo 5: Guardians

• Call of Duty: Black Ops 3

• Destiny: The Taken King

Halo 5: Guardians (برنده)

• Splatoon

• Star Wars Battlefront

.

نامزدهای بهترین بازی Esports

بهترین بازی Esports: Counter-Strike: Global Offensive

• Call of Duty: Advanced Warfare

Counter-Strike: Global Offensive (برنده)

• Dota 2

• Hearthstone

• League of Legends

.

نامزدهای بهترین تیم Esports

بهترین تیم Esports: Optic Gaming

• Evil Geniuses

• Fnatic

Optic Gaming (برنده)

• SK Telecom T1

• Team SoloMid

.

نامزدهای بهترین بازیکن Esports

بهترین بازیکن Esports: Kenny "KennyS" Schrub

Kenny “KennyS” Schrub (برنده)

• Lee “Faker” Sang-hyeok

• Olof “olofmeister” Kajbjer

• Peter “ppd” Dager

• Syed Sumail “Suma1L” Hassan

.

.

منبع: thegameawards ، gamespot


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرت



ارسال نظر