پیانوی سامسونگ با ۱۰۰ عدد گلکسی تب S2

پیانوی سامسونگ با 100 عدد گلکسی تب S2

سامسونگ با ۱۰۰ عدد گلکسی تب S2 پیانو ساخت. پیانوی عجیب و غریبی که در تصویر بالا مشاهده می کنید توسط سامسونگ برای جشن کریسمس ساخته شد. این پیانوی سامسونگ   به طور کامل متشکل از ۱۰۰ عدد گلکسی تب S2 است. شرکت سامسونگ برای نمایش کریسمس با مضمون انیمیشنی تمام کلید های یک پیانو واقعی را با استفاده از کنار هم قرار دادن ۱۰۰ عدد گلکسی تب S2 شبیه سازی کرده است.
سامسونگ برای اثبات اینکه این پیانو واقعا کار می کند، از پیانیست معروف، Myleene Klass دعوت کرد تا در فروشگاه Spitalfields لندن، با این پیانو بنوازد. این نوازنده می گوید که”هیچ چیز برای من شادی بخش تر از این نبود که با دو دختر خود در کنار این پیانو قرار بگیرم و بنوازم” ، “پیانو گلکسی تب S2 سامسونگ واقعا حس متفاوتی برای من ایجاد کرد.”
حال اگر قیمت یک تبلت گلکسی تب S2 را ۴۰۰ دلار در نظر بگیریم، این پیانو حداقل ۴۰،۰۰۰ دلار است که با بهترین پیانو واقعی که می توانید در بازار پیدا کنید، معادل است. این یکی از گران ترین روش های تبلیغاتی کریسمس است. سامسونگ در نظر دارد برای فروش گلکسی تب S2 در کریسمس تبلیعات کند. ایده ی ی این شرکت در ساخت پیانو با استفاده از این تبلت و نواختن آن توسط یک نوازنده مشهور، تبلیغ خلاقانه ای برای کریسمس امسال محسوب می شود. اگر توجه شما به این تبلت سامسونگ جلب شده است، باید بگوییم، این یک تبلت ۹.۷ اینچی با صفحه نمایش سوپر امولد با روزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل، پردازنده هشت هسته‌ای، رم ۳ گیگابایت و حافظه ذخیره سازی ۳۲ گیگابایتی قابل ارتقاء تا ۱۲۸ گیگابایت، دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی و دوربین جلوی ۲.۱ مگاپیکسلی است.

.

.

منبع: interestingengineering


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر