coinex
OMPFinex

DeeMe مسنجر ؛ یک پیام رسانی اجتماعی

 DeeMe مسنجر، با قابلیت های جدید، به روز شده است.

DeeMe مسنجر، با قابلیت های جدید، به روز شده است. این پیام رسان هم اکنون دارای قابلیت چت گروهی است.

اگر واتساپ، وایبر، فیس بوک مسنجر، گوگل هنگتونز، اسکایپ، اسنپ چت و یک دوجین از دیگر برنامه های پیام رسانی محبوب برای شما کافی نیست و یا محدود دید هنری خود را از ظاهر یک پیام رسانی فوری (IM) دارید، ممکن است بخواهید DeeMe مسنجر را بررسی کنید. DeeMe مسنجر یکی دیگر از روش های IM با ترکیبی از پیام رسانی سنتی همراه با یک تن از برچسب ها و گزینه های ویرایش تصویر است. این پیام رسان به خودی خود، یک شبکه اجتماعی است، اما به تازگی شامل چت گروهی شده است و آنقدر بزرگ است که تشخیص تفاوت بین DeeMe مسنجر و چیزی شبیه به اینستاگرام، با هدف های مخصوص به خودشان، سخت است.

در هر صورت، DeeMe مسنجر به تازگی یک به روز رسانی بزرگ منتشر کرده است که بسیاری از ویژگی های جدید را به قابلیت های اصلی نرم افزار اضافه می کند. آخرین نسخه 2.0.4. چت گروهی، به اصطلاح توانایی ارسال پیام گروهی به تمام دوستان، گزینه ای برای شروع چت در بالای یک تصویر منتشر شده، صدها برچسب جدید، چندین فونت اضافی و برخی فیلتر جدید تصویر را شامل می شود. این پیام رسان یک گزینه ی ” Famous mode ” برای هنرمندان خلاق با تعداد زیادی فالوئر دارد که آنها را قادر می سازد تصاویر خود را به شیوه ای خاص ویرایش کنند.

DeeMe مسنجر بهار گذشته منتشر شد و با وجود ورود به بازار پر ازدحام برنامه های پیام رسانی فوری، کار خود را خوب انجام داد. حداقل آمار های گوگل پلی نشان می دهند که در حال حاضر نیم میلیون نفر بر روی اندروید، آن را دریافت کرده اند. در حالی که ما حدس می زنیم این رقم نصب پایه جهانی آن است، استودیو نروژی که DeeMe مسنجر را توسعه داده است تایید کرد که پس از سه ماه عرضه ی آن در بازار، بیش از 130،000 کاربر در نروژ، دانمارک، و لیتوانی  DeeMe مسنجر را دانلود کردند. در همان زمان، حتی فیس بوک نیم میلیون کرون نروژی داشت، همچنین گفتنی است که 75.000 دلار روی DeeMe مسنجر سرمایه گذاری شده است. می توان حدس زد مدل کسب و کار DeeMe  مسنجر متفاوت از رقبای خود است. این واقعیت که DeeMe مسنجر خیلی اجتماعی تر از برنامه پیام رسانی دیگر است، چیز بدی نیست. با تمام این اوصاف، نسخه فعلی آن متناسب با اهداف سازندگان آن است که مستلزم ایجاد یک برنامه ی بهتر است.

DeeMe DeeMe مسنجر DeeMe مسنجر، با قابلیت های جدید، به روز شده است. این پیام رسان هم اکنون دارای قابلیت چت گروهی است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: androidheadlines


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر