coinex
OMPFinex

نتایج بنچمارک جی 5 وجود اسنپدراگون 820 و 4 گیگابایت رم را تایید می کند

نتایج بنچمارک جی 5 وجود اسنپدراگون 820 و 4 گیگابایت رم را تایید می کند

قرار است ال جی در تاریخ 2 اسفند و در مراسم کنگره جهانی موبایل پرچمدار جدید خود یعنی جی 5 را معرفی کند. با توجه به نزدیکی این رویداد اطلاعات و اخبار بیشتر و دقیق تری از این گوشی منتشر می شود. به تازگی نتایج بنچمارک این گوشی هوشمند منتشر شد.

انتظار می رود در جریان برگزاری کنگره ی جهانی موبایل در بارسلون شرکت ال جی از گوشی جی 5 خود رونمایی کند. در فاصله ی کمی که تا آغاز این رویداد باقی مانده، شاهد انتشار نتایج بنچمارک این گوشی هستیم. بر اساس اطلاعات منتشر شده این بنچمارک بر روی یکی از نمونه های پیش تولید جی 5 صورت گرفته است. این اطلاعات منتشر شده برخی از ویژگی های شایعه شده راجع به این گوشی را تایید می کنند. نسخه ی اندروید پیش نصب بر روی این گوشی اندروید 6.0.1 مارشمالو است. همچنین باید به تراشه ی اسنپدراگون 820 و رم 4 گیگابایتی این گوشی اشاره کرد.

هیچ کدام از اطلاعات منتشر شده توسط این بنچمارک تعجب برانگیز نیستند. در واقع می توان گفت همه ی این مشخصات از ملزومات یک گوشی پرچمدار سال 2016 هستند. گوشی هوشمندی که در این بنچمارک مورد آزمایش قرار گرفته، شماره مدل LG F700S دارد. طبق اطلاعات موجود، حرف S نشانگر نمونه ای از جی 5 است که توسط Sk Telecom، یکی از اپراتور های مخابراتی کره ی جنوبی روانه ی بازار خواهد شد.

با توجه به اینکه F600 شماره مدل استفاده شده باری گوشی V10 بود، از این رو می توان گفت که جی 5 نیز دارای شماره مدل F700 خواهد بود.

بر اساس شایعات قبلی گوشی جی دارای طراحی ماژولا است  که امکان تعویض باتری را از پایین گوشی در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین می توان به سنت شکنی ال جی در طراحی جی 5 و انتقال دکمه های تنظیم صدا از پشت به طرفین گوشی اشاره کرد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gsmarena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر