اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مدل استاندارد آیفون 7، 32 گیگبایتی خواهد بود

 محققان پیش بینی کرده اند که مدل استاندارد آیفون 7، با 32 گیگبایت فضای ذخیره سازی داخلی و 2 گیگابایت رم عرضه می شود.

محققان پیش بینی کرده اند که مدل استاندارد آیفون 7 ، با 32 گیگبایت فضای ذخیره سازی داخلی و 2 گیگابایت رم عرضه می شود.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

اکثر تولید کنندگان گوشی های هوشمند این روزها، فضای ذخیره سازی 32 گیگابایتی را به عنوان استاندارد ارائه می دهند. حداقل در گوشی های پرچمدار آنها این موضوع رعایت می شود، در این میان اپل همچنان مدل 16 گیگاباتی آیفون را عرضه می کند. اما بالاخره، امسال خواهیم دید که مدل استاندارد آیفون 7 با فضای ذخیره سازی 32 گیگابایتی همراه خواهد بود. محققان در IHS Technology پیش بینی کرده اند که از آیفون 7 به بعد، گوشی های هوشمند اپل با مدل استاندار  32 گیگابایتی عرضه خواهند شد. البته به خاطر داشته باشید که تا کنون چیزی در این مورد به صورت رسمی اعلام نشده است.

کوین وانگ، مدیر بازاریابی تحقیقی IHS Technology، تحقیقات زنجیره  ای انجام داده است که نتایج آن منجر به این باور شده است که مدل استاندارد آیفون 7 با 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی و 2 گیگابایت رم همراه خواهد بود. لازم به ذکر است که 2 گیگابایت رم اکنون نیز حالت استاندارد محسوب می شود، مدل پایه ی  آیفون 6 اس و آیفون SE، نیز با 2 گیگابایت رم شروع می شود،

با این حال، با وجود محتوای رسانه ای و برنامه های ضروری کاربران، همچنین ضبط ویدئوی 4K، میزان فضای ذخیره سازی زیادی، مورد نیاز است.  16 گیگابایت برای نیازمندی های امروزی بسیار کم است. اکثر مشتریان قطعا خوشحال خواهند شد از اینکه ببینند اپل تصمیم دارد مدل پایه  آیفون جدید خود را با 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی به جای 16 گیگابایت، عرضه کند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ubergizmo


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر