کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

برقراری 100 میلیون تماس تلفنی در روز از طریق پیام رسان واتس آپ

کاربران سرویس پیام رسان واتس آپ روزانه 100 میلیون تماس تلفنی برقرار می کنند؛ این بدان معناست که در هر ثانیه، 1100 تماس تلفنی برقرار می شود.

کاربران سرویس پیام رسان واتس آپ روزانه 100 میلیون تماس تلفنی برقرار می کنند؛ این بدان معناست که در هر ثانیه، 1100 تماس تلفنی برقرار می شود.

آرون گروپس

بنا بر گزارشی که اوایل امسال منتشر شد، تعداد کاربران این سرویس پیام رسان محبوب از مرز یک میلیارد نفر گذشت و بنا بر گزارشی که اخیرا منتشر شده، 95 درصد از کاربران گوشی های هوشمند در هند و 94 درصد کاربران برزیلی، از اپلیکیشن واتس آپ استفاده می کنند؛ این بدان معناست که این دو کشور، دو بازار بزرگ برای پیام رسان واتس آپ به شمار می روند.

این نقطه ی عطف، اهمیت اپلیکیشن واتس آپ در بازار ها را نشان می دهد، بازارهایی که در آنها، این سرویس خدماتی به پلت فرم اساسی برای برقراری ارتباط تبدیل شده است. برقراری تماس های صوتی و یا دریافت آنها بسیار آسان بوده و این قابلیت از طریق ارتباط وای فای، 4G، 3G و حتی 2G نیز امکان پذیر است. برقراری تماس تلفنی از طریق پیام رسان واتس آپ به شکلی طراحی شده که کاربر می تواند با کاهش کیفیت صدا، از پهنای باند کمتری استفاده کند؛ این قابلیت برای کسانی که از اتصالات محدود تر استفاده می کنند، مفید تر خواهد بود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: androidcentral


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر