برقراری ۱۰۰ میلیون تماس تلفنی در روز از طریق پیام رسان واتس آپ

دسته بندی: اینترنت
 • کاربران سرویس پیام رسان واتس آپ روزانه 100 میلیون تماس تلفنی برقرار می کنند؛ این بدان معناست که در هر ثانیه، 1100 تماس تلفنی برقرار می شود.

  کاربران سرویس پیام رسان واتس آپ روزانه ۱۰۰ میلیون تماس تلفنی برقرار می کنند؛ این بدان معناست که در هر ثانیه، ۱۱۰۰ تماس تلفنی برقرار می شود.

  بنا بر گزارشی که اوایل امسال منتشر شد، تعداد کاربران این سرویس پیام رسان محبوب از مرز یک میلیارد نفر گذشت و بنا بر گزارشی که اخیرا منتشر شده، ۹۵ درصد از کاربران گوشی های هوشمند در هند و ۹۴ درصد کاربران برزیلی، از اپلیکیشن واتس آپ استفاده می کنند؛ این بدان معناست که این دو کشور، دو بازار بزرگ برای پیام رسان واتس آپ به شمار می روند.

  این نقطه ی عطف، اهمیت اپلیکیشن واتس آپ در بازار ها را نشان می دهد، بازارهایی که در آنها، این سرویس خدماتی به پلت فرم اساسی برای برقراری ارتباط تبدیل شده است. برقراری تماس های صوتی و یا دریافت آنها بسیار آسان بوده و این قابلیت از طریق ارتباط وای فای، ۴G، ۳G و حتی ۲G نیز امکان پذیر است. برقراری تماس تلفنی از طریق پیام رسان واتس آپ به شکلی طراحی شده که کاربر می تواند با کاهش کیفیت صدا، از پهنای باند کمتری استفاده کند؛ این قابلیت برای کسانی که از اتصالات محدود تر استفاده می کنند، مفید تر خواهد بود.

  .

  با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

  .

  منبع: androidcentral


  عصر تکنولوژی، تکرا


  مطالب مشابه


  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.