کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

گسترش اپراتور های پروژه ی فای گوگل

گسترش اپراتور های پروژه ی فای گوگل

پروژه ی فای گوگل- اپراتور شبکه مجازی موبایل- اکنون از شبکه ی همراه ایالات متحده آمریکا نیز برای ارائه ی سرویس دهی به کاربران خود، استفاده می کند. در واقع گوگل پشتیبانی از اپراتورهای این پروژه را گسترش داده است.

آرون گروپس

چند هفته پیش، اعلام شد که پروژه ی فای گوگل به زودی با پشتیبانی از پنج اپراتور بزرگ، تعداد مشترکینش را اضافه خواهد کرد، به نظر می رسد که این روز فرا رسیده است. تا به امروز، پروژه ی فای گوگل ، برای ارائه ی پوشش شبکه ای همراه به کاربرانش، متکی به اپراتور های اسپرینت و تی موبایل بود. همانطور که شاید بدانید، عملکرد سرویس پروژه ی فای گوگل به صورت است که به طور خودکار بین وای فای و شبکه ی تلفن همراه، سوئیچ می کند تا بهترین پوشش را به کاربران خود ارائه دهد. علاوه بر این ها شبکه ی همراه ایالات متحده ی آمریکا، در خاورمیانه- منطقه ای که بیشترین پوشش LET ایالات متحده یافت می شود- به عنوان سومین اپراتور پشتیبان پروژه ی فای گسترش یافته است.

برای استفاده از شبکه ی همراه ایالات متحده، کاربران باید برنامه ی آن را از پلی استور بروز رسانی کنند. به محض بروز رسانی برنامه، پروژه فای بین وای فای، تی موبایل، اسپرینت و شبکه همراه ایالات متحده برای ارائه ی بهترین سیگنال، سوئیچ می کند. گذشته از پشتیبانی شبکه همراه ایالات متحده، این بروز رسانی شامل رفع اشکالات قبلی و بهبود عملکرد های پروژه ی فای نیز خواهد شد.

کاربران با پرداخت 20 دلار می توانند برای ارسال پیام کوتاه و تماس صوتی بین المللی نامحدود شارژ شوند. هر گیگابایت از دیتا، 10 دلار هزینه دارد اما مسئله ی جالب اینجاست که صورتی که کاربر از دیتا استفاده نکند، گوگل هزینه را به طور کامل باز پرداخت خواهد کرد.  متاسفانه این سرویس تنها بر روی گوشی های هوشمند نکسوس گوگل، در دسترس است که محدودیت آن محسوب می شود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر