درز ویدیویی جدید از آیفون 7 حذف جک هدفون 3.5 میلی متری را تایید می کند

ویدیو جدید از بدنه آیفون بار دیگر حذف جک هدست 3.5 میلی متری را تایید می کند

در حالی که حدود دو ماه تا معرفی آیفون 7 زمان باقی مانده، تقریباً از همین حالا قطعی است که این گوشی از جک هدفون 3.5 میلی متری بی بهره است. این موضوع یکبار دیگر به واسطه ویدیو 6 ثانیه ای که در شبکه اجتماعی چینی های WEIBO منتشر شد تایید گردیده. در این ویدیو، وقتی دوربین بخش پایینی بدنه این گوشی را نشان می دهد، مشخص است که از جک هدفون 3.5 میلی متری خبری نخواهد بود.

در روز های گذشته تصاویری منتشر شد که استفاده اپل از ایرپادهایی جدید و مجهز به کانکتور لایتینگ اشاره داشت. با توجه به شواهد موجود به نظر می رسد که باید از جک هدفون 3.5 میلی متری خداحافظی کره و به جای آن شاهد یک اسپیکر ثانویه باشیم.

اپل احتمالاً این تصمیم در راستای کاهش ضخامت آیفون 7 و یا افزایش ظرفیت باتری این دستگاه اتخاذ کرده است. در روز های گذشته خبری از سوی ایوان بلاس فاش کننده معروف منتشر شد و حاکی از آن است که آیفون 7 احتمالاً دارای یک باتری با ظرفیت 1960 میلی آمپر ساعتی خواهد بود. این یعنی ظرفیت باتری آیفون 7 نسبت آیفون 6 اس از 14.3 ظرفیت بیشتری برخوردار است.

در ادامه می توانید این ویدیو 6 ثانیه ای را مشاهده کنید. اما گفتنی است با توجبه کوتاه بودن ویدیو، کیفیت پایین و حرکت سریع دست شخصی که قاب را در دست گرفته، ممکن است ویدیو واقعی نباشد.

.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر