OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

گلکسی اس ٨ سامسونگ مجهز به نمایشگر 4k برای واقعیت مجازی

گلکسی اس ٨ سامسونگ مجهز به نمایشگر 4k برای واقعیت مجازی شایعات نشان می دهد که گلکسی اس ٨ سامسونگ با نام “project Dream” نمایشگر 4k برای نمایش واقعیت مجازی خواهد داشت.

می دانیم که احتمالا به زودی پرچمدار بعدی سامسونگ، گلکسی نوت 7 عرضه خواهد شد و شاید کمی زود باشد که در مورد گلکسی اس ٨ سامسونگ صحبت کنیم. در حال حاضر می دانیم که سامسونگ علاقه مند به فناوری واقعیت مجازی است و اگر شایعات درست باشند، گلکسی اس ٨ سامسونگ از نمایشگر 4k مناسب برای نمایش واقعیت مجازی، پشتیبانی خواهد کرد. این گوشی با نام مستعار “project Dream” شناخته می شود. با توجه به اینکه در اوایل سال جاری سامسونگ یک نمایشگر 5.5  اینچی 4k نمایش داد و مدعی بود که برای نمایش واقعیت مجازی مناسب است، احتمالا همان نمایشگر گلکسی اس ٨ سامسونگ خواهد بود.

اگر این شایعه درست باشد، سامسونگ اولین گوشی خود را با نمایشگر 4k وارد بازار می کند. سونی اکسپریا Z5 پرمیوم، با ادعای مجهز بودن به نمایشگر 4k وارد بازار شد ولی زمانی که مورد بررسی قرار گرفت کیفیت پایین تری ارائه می داد.

همانطور که اشاره کردیم گلکسی اس ٨ سامسونگ با وجود نمایشگر 4K مناسب برای واقعیت مجازی، Project Dream شهرت گرفته است. در واقع گفته می شود که این گوشی گواهی نامه ی استاندارد Daydream VR گوگل را کسب کرده که به مجموعه دستگاه هایی داده می شود که سنسوری برای تجربه ی واقعیت مجازی ارائه می دهند. تا کنون اطلاعات بیشتری از پرچمدار سال بعدی سامسونگ در اختیار نیست، شاید پس از معرفی گلکسی نوت 7 در تاریخ 12 مرداد ماه، شایعات بیشتری فاش در مورد گلکسی اس ٨ سامسونگ فاش شود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ubergizmo

 


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر