coinex
راهنمای خرید تکراتو

بازی پوکمون گو الهام بخش نام های بی محتوا برای کودکان شده است

بازی پوکمون گو از پدیده بودن در دنیای بازی نیز فراتر رفته است؛ این بازی در آینده زندگی کودکانی را ویران می کند که والدین آنها تحت تاثیر گرایشات روز بوده اند.

بنابر آخرین گزارشاتی که از BabyCenter منتشر شده، متعصبان بازی واقعیت افزوده ی پوکمون گو نام کودکان تازه متولد شده ی خود را از روی موجودات این بازی مثل Eevee و Onix انتخاب می کنند. این گزارش همچنین افزایش نام هایی همچون Star، Ivy و Shay را گزارش کرده است که احتمالا از شخصیت های بازی پوکمون گو مثل Starmie، Staryu، Ivysaur و Shayman گرفته شده است. بررسی انجام شده در میان پایگاه کاربران این سایت نشان می دهد که نزدیک به 50 درصد از مادران پذیرفته شده ی آنها نیز از کاربران فعال پوکمون گو هستند.

لیندا موری ، سردبیر BabyCenter در این باره می گوید: “والدین معمولا در فرهنگ ها به دنبال نام برای فرزندان خود هستند، اما در حال حاضر به نظر می رسد که فراتر از پوکمون گو نخواهند رفت. این احتمال وجود دارد والدینی که عاشق بازی پوکمون گو هستند، علاقه ی خود به بازی را با تغییر روند کامل در نامگذاری کودکان نشان دهند.”

به گزارش این مرکز، نام Roselia طی سال گذشته در میان والدینی که فرزند دختر داشته اند، از محبوبیت چشمگیری برخوردار شده است؛ این نام در رنکینگ نام های محبوب BabyCenter، از سال 2015 تا به حال، 5859 رتبه افزایش داشته است. (البته هنوز به 1000 نام برتر نرسیده است). رزلیا نام یکی از پوکمون های شخص سوم است که از Pokemon Ruby، Sapphire و Enerald کار خود را آغاز کرد. در حال حاضر، رزلیا در بازی پوکمون گو در دسترس نیست، اما این احتمال وجود دارد که با آپدیت های آینده، شخصت های جدیدی نیز به فهرست موجودات نسل اول اضافه شوند.

اونیکس یکی دیگر از نام هایی است که طی یک سال گذشته، 2184 رتبه محبوب تر شده است. نام استار نیز در سال 2016 محبوب تر از قبل شده و در مقایسه با سال گذشته، 2040 رتبه افزایش داشته است.

خوشبختانه هنوز هیچ کودکی با نام های Pikachu، Cubone یا Mr.Mime معرفی نشده؛ با اینحال نام پسرانه ی Ash به لطف والدینی که در سری ارجینال پوکمون گو به دنبال نام بوده اند، در آمار محبوبیت BabyCenter افزایش یافته است. ایوی یکی دیگر از نام هایی است که در سال 2016 از محبوبیت ویژه ای برخوردار شده، مخصوصا با توجه به اینکه نام هایی همچون Vaporeon، Jolteon و Flareon ذاتا از نظر آمار اولیه برتر هستند. امیدواریم قبل از اینکه نسل آینده به هیبرید های انسان پوکمون تبدیل شوند، والدین مسیر انتخاب نام را دوباره مورد بررسی قرار دهند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: digitaltrends


عصر تکنولوژی، تکرا

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر