;
coinex

گوشی آیفون 7 اپل از قابلیت شارژ سریع تقویت شده پشتیبانی خواهد کرد (شایعه)

یکی از راه هایی که باعث می شود گوشی آیفون 7 اپل در بازار رقابت دوام داشته باشد، پشتیبانی آن از تکنولوژی جدید شارژ سریع است.

به گفته ی حساب توییر @the_malignant، یکی از متخصصان این عرصه، این دستگاه از پشتیبانی جریان برق تقویت شده، با حداقل ولتاژ 5 و آمپر 2، برخوردار خواهد بود. شارژر آیفون های فعلی با آمپر 1 ارزیابی می شوند.

بساری از گوشی های اندرویدی کنونی از مدل های مختلف قابلیت شارژ سریع پشتیبانی می کنند؛ این قابلیت شرایطی را فراهم می کند که شارژ باتری به سرعت انجام شده و نیازی به اتصال چند ساعتی نیست. برای مثال، باتری گوشی های سامسونگ گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج در عرض 30 دقیقه، از صفر تا 100 شارژ می شود.

در حقیقت، آیفون های حال حاضر از تکنولوژی های پایین تر استفاده می کنند؛ اما کمپانی اپل تا به حال هیچ چیز همترازی را به بازار معرفی نکرده است؛ بدین ترتیب می توان انتظار داشت که این کمپانی با این قابلیت، گوشی آیفون 7 اپل را با رقیب های خود برابر کند.

انتظار می رود که این دستگاه، ماه آینده و در اندازه های استاندارد و پلاس راه اندازی شود. گفته می شود که مدل آیفون 7 پلاس با دوربین لنز دوگانه، رم 3 گیگابایتی و اتصال دهنده ی هوشمند همراه خواهد بود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: appleinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر