جدیدترین اخبار و مقالات اخبار داخلی

نتایج قرعه کشی مرحله پنجم خودروهای وارداتی بالاخره پس از گذشت یک هفته توسط سامانه یکپارچه اعلام شد. در این دوره 11 خودرو اولویت‌بندی شدند.

این روزها اخبار زیادی مبنی‌بر اعطای وام‌های بانکی با کارمزدهای کم منتشر می‌شود. در این بین اعطای وام 300 میلیون تومانی بانک سپه با نرخ سود 2 درصد نیز وسوسه‌انگیز به نظر می‌رسد. اما این خبر واقعیت دارد. در ادامه با جزئیات پرداخت وام قرض الحسنه 3 میلیارد ریالی بانک سپه همراه تکراتو باشید.

دیروز یکشنبه 19 آذر 1402 در همایش روسای پلیس فتا و حوزه‌های مرکزی رسما از آنتی ویروس ایرانی فارز رونمایی شد. در این همایش سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده کل انتظامی کشور و سردار وحید مجید رئیس پلیس فتا فراجا نیز حضور داشتند.

چندی قبل خبر افزایش حقوق کارگران تا 57 درصد منتشر شده که سخنگوی دولت از آن به عنوان یک دستاورد مهم در دولت سیزدهم تجلیل کرده بود. حالا به نظر می‌رسد مخالفانی مانند وزیر کار پیدا شده که این افزایش حقوق را تورم‌ زا و به ضرر کارگران می‌داند.

با وجود اینکه چیزی تا واریز مرحله اول سود سهام عدالت باقی نمانده است، خبر رسیده که واریز این سود برای برخی از افراد غیرممکن است. در ادامه نوشته با تکراتو همراه باشید.

با نزدیک شدن فصل سرما بالطبع بسیاری از هموطنانمان در نقاط مختلف کشور به فکر خرید انواع بخاری و وسایل گرمایشی می‌افتند. در این صفحه به لیست قیمت بخاری امروز 20 آذر 1402 می‌پردازیم.

صفحه 1 از 874