;

جدیدترین اخبار و مقالات اخبار داخلی

در این مطلب ویژه در تکراتو، با رصد دقیق بازار موبایل ایران، لیست قیمت گوشی امروز 24 فروردین 1403 را ارائه می‌کنیم. در ادامه به لیست قیمت گوشی های سامسونگ، شیائومی، آیفون، پوکو و هواوی امروز جمعه 24 فروردین 1403 می‌پردازیم.

واریز یارانه معیشتی 220 هزار تومانی که از آن به عنوان طرح کالابرگ فجرانه یاد می‌شود، مسیر را برای کلاهبرداران باز کرده تا با لینک‌های جعلی مالتان را چپاول کنند.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در یک اعلامیه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، تبریک عرض کرده و از هموطنان قانون‌مدار تقدیر نموده است. این اعلامیه بیان می‌دارد که از روز شنبه بیست و ششم فروردین ماه، پلیس با جدیت بیشتری به رصد و رفع نقض‌های مرتبط با حجاب و عفاف در معابر و اماکن…

وام فرزندآوری به عنوان طرح حمایتی دولت ویژه خانواده‌هایی درنظر گرفته شده که از سال 1400 به بعد حداقل یک نفر به اعضایشان اضافه شده است. دریافت این وام مستلزم شرایط و مدارکی است که در ادامه توضیح می‌دهیم.

بر خلاف سایر کشورهای جهان که در صنعت خودروسازی فعالیت می‌کنند، در کشور ما، خودرو به عنوان یک سرمایه‌ای حیاتی شناخته می‌شود. قیمت این اسلحه ترابری در دامنه کارخانه و بازار دارای اختلافاتی است و کنترل بر قیمت آن همواره یکی از چالش‌های دولت بوده؛ دولت سعی می‌کند با روش‌هایی همچون قرعه‌کشی یا تحویل فوری…

این مطلب به لیست قیمت محصولات کرمان موتور امروز 23 فروردین 1403 اختصاص دارد. برای اطلاع از قیمت روز محصولات کرمان موتور با ما باشید.

صفحه 1 از 971