امکان انتقال داده از سیستم عامل اندروید 7.0 به iOS امکانپذیر است

امکان انتقال داده از سیستم عامل اندروید 7.0 به iOS امکانپذیر است

طبق آخرین اطلاعات، iOS و اندروید با اختلاف بسیار زیاد، محبوب ترین سیستم عامل موبایلی هستند. به همین دلیل جای تعجب نیست که هر شرکتی سعی می‌کند کاربر شرکت رقیب را به طرف خود بکشاند. در یک سال گذشته، اپل یک اپلیکیشن برای اندروید طراحی کرد که مهاجرت از سیستم عامل اندروید به iOS را به کار بسیار آسانی تبدیل می کرد.

حال به نظر می‌رسد که گوگل به نوعی به این کار واکنش نشان داده است. همانطور که در خبرها شنیده‌اید، اندروید 7.0 نوقا منتشر شده است و در طی پروسه‌ی ستاپ، گوگل نکات کارآمدی را در خصوص چگونگی انتقال اطلاعات از گوشی تحت iOS به گوشی و تبلت‌های اندوریدی ارائه کرده است.

متأسفانه این یک ابزار انتقال نیست و فقط دستور عمل های لازم را ارائه می‌کند و در آن کابران را به سایتی سوق می‌دهد که می‌توانند آن را در آیفون و یا آیپد خود اجرا کرده و دستور عمل‌ها را دنبال کنند. مسلما کاربران اندرویدی بیشتر انتظار یک اپلیکیشن را داشتند و آن را ترجیح می دادند اما همین هم خالی از لطف نیست!

توجه داشته باشید که راه‌های انتقال اطلاعات بین این سیستم عامل‌ها مدت‌هاست که وجود داشته و این ها، راه‌های جدیدی نیستند، اما مسلماً گوگل در تلاش است که بتواند با ارائه راهکارهای مختلف، کاربران شرکت رقیب یعنی اپل را به سمت سیستم عامل خود بکشاند.

.

منبع: ubergizmoارسال نظر