سامسونگ گلکسی اس 7 صورتی عرضه شد؛ خبری از اس 7 اج صورتی نیست!

سامسونگ گلکسی اس 7 صورتی

سامسونگ گلکسی اس 7 صورتی عرضه شد و متاسفانه S7 edge شامل این موضوع نخواهد شد.

همانطور که اخیراً شایعات خبر داده بودند، سامسونگ مدل جدید گوشی هوشمند صورتی رنگ خود را معرفی کرد. این دستگاه، گوشی‌ای نیست جز جدیدترین و تنها پرچمدار کمپانی کره‌ای در سال جاری یعنی گلکسی S7، البته این گفته را بدون در نظر گرفتن نوت 7 و اتفاقات مربوط به پس از ذکر کردیم.

چند روز گذشته گزارش‌هایی مبنی بر برنامه‌های سامسونگ برای تولید یک نسخه جدید صورتی رنگ از گوشی‌های هوشمند موجود خود، به گوش می‌رسید؛ اما از آنجایی که این کمپانی اشاره‌ای به این موضوع نکرد و صحبتی در این باره نداشت، ما نیز نمی‌دانستیم که این دستگاه کدامیک از گوشی‌های محبوب در کشور کره جنوبی خواهد بود.

سامسونگ گلکسی S7 صورتی

به هر حال، با آغاز هفته جدید، کاربران کره‌ای سامسونگ قادر خواهند بود تا گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس 7 صورتی رنگ را خریداری کنند. متاسفانه، سری S7 edge از این ویژگی برخوردار نیست و نسخه صورتی رنگ این گوشی‌ها حداقل برای مدتی تولید نخواهد شد. همچنین یک نکته منفی دیگر راجع به این موضوع این است که گوشی‌های صورتی رنگ نسخه 64 گیگی ندارند و تنها نسخه‌های 32 گیگ بوده که دارای رنگ صورتی هستند.

ممکن است اکثر شما به یاد دشته باشید که در آوریل گذشته، سامسونگ یک نسخه صورتی طلایی از گلکسی S7 و S7 edge منتشر کرد. اما با این حال، نسخه‌های جدید کمی متفاوت ‌تر هستند، این سری‌ها فاقد ته رنگ طلایی‌ بوده و به نوعی صورتی خالص هستند.

با این حال هنوز اخبار و اطلاعاتی مبنی بر عرضه گلکسی اس 7 صورتی در سایر کشورها در هفته آینده در دسترس نیست؛ اما به زودی تمامی کاربران قادر به خرید این نسخه خواهند بود. البته توجه داشته باشید که قیمت گوشی‌های صورتی رنگ تفاوتی با سایر رنگ‌ها ندارد، پس اگر قصد خرید این نسخه را دارید هرگز پول بیشتری نسبت به بقیه رنگ‌ها نپردازید.

.

منبع : phoneArenaارسال نظر