آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

هدفون های بلوتوثی ایرپادز اپل امسال وارد بازار نخواهند شد

هدفون های بلوتوثی ایرپادز اپل

طبق اخبار و اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت اپل، محصول این شرکت با نام هدفون های بلوتوثی ایرپادز که در مراسم رونمایی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس به عنوان شگفتی اپل شناخته شد، فعلا قابل عرضه به بازار نیست و دچار تاخیر شده است. در ادامه با تکرا همراه باشید.

آبان تتر

شرکت اپل به عنوان غول تکنولوژی دنیا، تاثیر بسیار زیادی بر روی گجت‌ها و مردم دارد و به همین دلیل تصمیم گرفت دنیای آیفون و موبایل‌های هوشمند را یک قدم به جلو دعوت کند. اپل به همین منظور با حذف جک 3.5 میلیمتری از سیستم صدا باعث شد دنیای موبایل‌ها به طور کلی متحول شود.

شرکت اپل با حذف جک 3.5 میلیمتری با حرکتی هوشمندانه در مراسم رونمایی نسل جدید آیفون یعنی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس از محصولی جدید به عنوان شگفتی یاد کرد. این محصول از کمپانی آمریکایی اپل چیزی نبود جز هدفون های بلوتوثی ایرپادز که با زیبایی و کیفیت ساخت بالای خود به صورت قدرتمند و جدی برای رقابت با دنیای هدفون های بلوتوثی همچون آیکون ایکس از شرکت سامسونگ آماده بودند.

هدفون های بلوتوثی ایرپادز

شرکت اپل در رونمایی هدفون های بلوتوثی ایرپادز و ساخت یک رویا برای دوستداران اپل و موزیک، شاهکاری از خود نشان داد؛ اما تاریخی برای ورود این محصول به بازار به طور دقیق مشخص نکرد به همین دلیل شایعات در رابطه با زمان عرضه ایرپادز بسیار داغ شد. بسیاری از منابع خبری مهم و شناخته شده بر این باور بودند که ایرپادز‌های اپل تا پایان سال میلادی جاری یعنی سال 2016 میلادی وارد بازار جهانی خواهد شد؛ اما اپل در ماه اکتبر یعنی مهر ماه ساال جاری اعلام کرد فروش این هدفون بلوتوثی دارای تاخیر خواهد بود.

اپل به صورت رسمی بیانه‌ای منتشر کرد که به شرح زیر است:

ما به عرضه محصولاتمان تا پیش از آمادگی کامل آن‌ها اعتقادی نداریم و کمی زمان بیشتری نیاز خواهیم داشت تا بتوانیم ایرپادز را به دست مشتریان برسانیم.

محققان شرکت بارکلی ادعاهای جالبی کرده‌اند و با پیگیری مسئله فروش ایرپادزهای اپل گفتند:

در حال حاضر به نظر می‌رسد که ما نمی‌توانیم شاهد هدفون بلوتوثی ایرپادز اپل را تا پیش از سال 2017 باشیم. همچنین دوست داران اپل نباید انتظار داشته باشند حداقل تا سه الی چهار هفته دیگر این هدفون‌ها آماده‌ی عرضه به بازار جهانی شوند.

هدفون‌های بلوتوثی شرکت اپل با نام ایرپادز توسط شرکت اپل در مراسم رونمایی آیفون 7 معرفی شد اما حالا خبر از تاخیر عرضه ایرپادز توسط شرکت اپل وجود دارد.

با تجزیه  تحلیل اخبار و اطلاعات منتشر شده باید گفت که باید منتظر اپل ایرپادزها در اوایل سال میلادی بعدی یعنی سال 2017 باشیم. همچنین باید گفت که در صورت عرضه ایرپادز در اوایل سال 2017 میلادی (دی ماه 94) باید انتظار درآمد بالا و سودآوری خوبی را از اپل در سال آینده میلادی داشته باشیم چرا که قیمت این محصول در صفحه مربوط به آن در سایت اپل 159 دلار آمریکا مشخص شده است.

نکته جالب در گزارش بارکلی در مورد تولید هدفون‌های بلوتوثی کمپانی اپل است که به شرح زیر است:

انتظار می‌رود طی ماه آینده حدود 10 الی 20 میلیون دستگاه هدفون ایرپادز توسط شرکت اپل به تولید برسد.

طبق گفته محققان بارکلی باید گفت که شرکت آمریکایی اپل تمام فشار کاری خود در این روزها را برای تولید این محصول گذاشته است و در حال عجله برای تولید هدفون ایرپادز است تا از هیاهوی بازار جا نماند.

اپل با ایرپادز در مقابل سامسونگ با آیکون ایکس؛ جدال نامداران صنعت موبایل

هدفون‌های بلوتوثی شرکت اپل با نام ایرپادز توسط شرکت اپل در مراسم رونمایی آیفون 7 معرفی شد اما حالا خبر از تاخیر عرضه ایرپادز توسط شرکت اپل وجود دارد.

شرکت اپل به عنوان یک شرکت بزرگ قطعا تاثیر زیادی بر روی صنعت هدفون‌های بیسیم خواهد داشت اما نکته مهم این است که شرکت کره‌ای سامسونگ به عنوان رقیب بزرگ اپل، مدت‌ها پیش هدفون بی سیم و بلوتوثی آیکون ایکس را ساخته و روانه بازار کرده است. هدفون Samsung Gear IconX با قیمت 199 دلار یک جایگزین مناسب و دردسترس برای ایرپادز است هرچند که 40 دلار از قیمت مشخص شده برای ایرپادز گرانتر است و عمر باتری به مراتب کمتری دارد.

نظر شما در مورد هدفون های بلوتوثی اپل چیست؟! آیا این محصولات برگ برنده شرکت اپل در سال 2017 خواهند بود؟

.

منبع: phonearena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر