آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

آیپد 10.9 اینچی اپل فاقد دکمه هوم خواهد بود

آیپد 10.9 اینچی اپل فاقد دکمه هوم خواهد بود

آیپد 10.9 اینچی اپل فاقد دکمه هوم خواهد بود؛ این ادعایی است که برخی از شایعات حکایت از آن دارند. به تازگی شایعات فراوانی در فضای آنلاین به چشم می خورد که اپل در حال ساخت یک تبلت جدید است که اندازه نمایشگری بزرگتر از آیپد پرو 9.7 اینچی دارد. احتمالا این تبلت جدید با اندازه 10.5 اینچی معرفی شود.

آبان تتر

برخی از منابع، تبلت جدید کوپرتینویی ها را آیپد 10.9 اینچی اپل می نامند و برخی دیگر معتقدند که این تبلت هر اندازه ای که باشد، نمایشگر آن بزرگتر از 9.7 اینچ خواهد بود.

یک گزارش جدید به نقل از یک منبع آگاه در تایوان ادعا می کند که آیپد 10.9 اینچی اپل ، اولین دستگاه اپل خواهد بود که بدون دکمه هوم عرضه می شود. متاسفانه هیچ جزئیات بیشتری در این مورد منتشر نشده و مشخص نیست که این شرکت قصد دارد تا به جای این دکمه اصلی، چه چیزی را در آنجا قرار دهد (مثلا یک دکمه مجازی و یا شاید چیز دیگری!)

درباره آیپد 10.9 اینچی اپل گفته می شود که احتمالا با طراحی نزدیک به قاب بدون حاشیه، دیده شود و تقریبا همان اندازه های آیپد پرو 9.7 اینچی را دارا باشد و این درحالیست که اندازه صفحه نمایش آن بزرگتر خواهد بود.

بیشترین حاشیه دور این تبلت در بالای آن خواهد بود، دقیقا همان جایی که دوربین FaceTime قرار خواهد گرفت. گفته می شود که ضخامت این تبلت 7.5 میلیمتر بوده و همین منبع به این نکته نیز اشاره داشته است که آیپد پرو 12.9 اینچی بعدی اپل نیز ضخامتی برابر با 7.2 میلیمتر خواهد داشت.

تمامی این احتمالات ممکن است در رویداد ویژه ای که در ماه مارس برگزار خواهد شد، به طور رسمی توسط غول کوپرتینو تایید شوند.

.

منبع: gsmarena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر