OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

شایعات از تصمیم اپل برای عرضه آیفون 7s پنج اینچی جدید خبر می دهند

آیفون 7s پنج اینچی جدید
شایعات از تصمیم اپل برای عرضه آیفون 7s پنج اینچی جدید خبر می دهند. برای بررسی بیشتر این موضوع در ادامه با تکرا همراه باشید.

ماجرای آیفون 7s پنج اینچی جدید

گزارش های جدید به دست آمده از طرف چین، از تصمیم گیری های جدید شرکت اپل در رابطه با برنامه های آینده سال 2017 این شرکت بزرگ آمریکایی خبر می دهند. هرچند که ما هنوز از برنامه ها و تصمیم گیری های دقیق این کمپانی بزرگ مطلع نیستیم؛ اما پیش بینی می شود که اپل در سال 2017 میلادی حداقل سه مدل جدید از گوشی های خود را روانه بازارهای جهانی کند. طبق آخرین اخبار به دست آمده به نظر می رسد که الگوی نامگذاری این سه مدل به صورت  D20، D21 و D22 باشد.

گفته می شود که دو مدل از این آیفون ها با نام های آیفون 7S و آیفون 7S پلاس به دنیای تکنولوژی گوشی های هوشمند معرفی شود. با این حال اطلاعات زیادی در مورد گوشی سوم آیفون اپل در دست نیست. البته احتمال می رود که گوشی سوم آیفون که در سال 2017 معرفی می‌شود، یکی از مدل های پرچمدار و پیشرفته این شرکت باشد.

از شایعات و اخبار درز کرده از گوشی های نسل آینده این شرکت این طور برداشت می شود که گوشی های آیفون 2017 این شرکت ، آیفون 7S، در ابعاد مختلفی به بازار بیایند که از میان آنها می شود به اندازه میانه این گوشی ها با ابعاد صفحه نمایش 5 اینچی اشاره کرد.

در این صورت می شود نتیجه گیری کرد که این آیفون ها با سه اندازه  مختلف به بازار خواهند آمد؛ چراکه پیش از این نیز اعلام شده بود که قرار است آیفون های جدید به صفحه نمایش های 4.7 اینچی و 5.5 اینچی مجهز شوند. حال با وجود یک گوشی آیفون 7s پنج اینچی جدید در میان دو مدل متداول این گوشی ها، به نظر می رسد که شرکت اپل قصد دارد نظر سلیقه های متفاوتی را به آیفون های جدید جلب کند.

طبق آنچه بعضی از منابع از داخل یکی از شعبه های تولید کننده قطعات این گوشی ها در تایوان گزارش کرده اند، نسخه 5 اینچی گوشی آیفون نیز از قطعات و ویژگی های یکسانی استفاده خواهد کرد که در گوشی های آیفون 7S و آیفون 7S پلاس نیز به کار رفته است.

لازم به ذکر است، طبق شایعاتی که در مورد این گوشی های جدید شرکت اپل در فضای مجازی دست به دست می شود، اپل قصد دارد که در مدل 5 اینچی این گوشی هوشمند دوربین دوگانه پشتی تعبیه کند. البته این دوربین دوتایی با دوربین دوگانه آیفون 7 پلاس کنونی متفاوت است؛ چرا که به نظر می رسد دوربین دو تایی این گوشی به صورت عمودی طراحی شود، در صورتی که هم اکنون این لنزهای دوربین دوتایی اپل به صورت افقی در مدل آیفون 7 پلاس در کنار یکدیگر  تعبیه شده اند.

البته متاسفانه اطلاعاتی در باره این مسئله که دوربین دو مدل دیگر آیفون به چه صورتی طراحی خواهد شد، در دسترس نیست و فعلا نمی دانیم که آیا این دو مدل نیز همانند آیفون 7s پنج اینچی به دوربین دوتایی افقی مجهز خواهند شد یا نه.

.

منبع: PhoneArena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر