احتمالا ویژگی ویرایش توییت ها به توییتر اضافه می شود

دسته بندی: اینترنت
 • ویژگی ویرایش توییت ها
  در حال حاضر شبکه های اجتماعی مختلفی وجود دارد که هر یک از آنها، کاربران را به نحوی سرگرم می کنند. توییتر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که روزانه میزبان میلیون ها توییت است، به تازگی گزارش هایی درباره اضافه شدن ویژگی ویرایش توییت ها در توییتر منتشر شده است. در ادامه با تکرا همراه باشید.

  جک دورسی، مدیر عامل توییتر در طی یک نظرسنجی از کاربران توییتری خود پرسید که چه چیزی برای بهبود توییتر نیاز است و کدام ویژگی بهتر است که به توییتر اضافه شود. تقریبا بیش از ۵۷۰۰ نفر به اضافه شدن ویژگی ویرایش توییت ها رای داده اند. در زمان ارسال توییت ها برای اعمال تغییر روی متن توییت، باید حتما آن را پاک کرد و توییت مورد نظر را از نو نوشت که شاید قدری خسته کننده باشد؛ اما ویرایش نشدن توییت ها یکی از اصلی ترین ویژگی های توییتر بوده که در ابتدا وجود داشته است.

  اکنون آقای دورسی قبول کرده که ویژگی ویرایش توییت ها برای توییتر یک نیاز به شمار می آید و قرار است که درست ترین تصمیم را در این باره بگیرد، البته باتوجه به گفته برخی دیگر از کاربران هر تغییری در توییت ها باعث بر این خواهد شد که اعتمادی در توییت های ارسالی وجود نداشته باشد.

  با توجه به گفته دورسی اضافه شدن ویژگی ویرایش توییت ها می تواند با دو شیوه پیاده سازی شود. اول اینکه پس از ارسال هر توییت منوی ویرایش به مدت زمان ۵ دقیقه برای رفع هرگونه غلط املایی وجود داشته باشد، شیوه دوم هم اضافه شدن این ویژگی به صورت دائمی است، او در ادامه اعلام کرده که این ویژگی واقعا برای توییتر ضروری است و باید تمامی ویژگی های فیس بوک در توییتر هم وجود داشته باشد.

  از سوی دیگر این احتمال وجود دارد که حتی اضافه شدن پنجره زمان دار برای ویرایش متن توییت ها به اعتماد این شبکه آسیب بزند، برای مثال این احتمال وجود دارد که با کمی تغییر در بدنه متن کل معنی توییتر عوض شود و شاید برخی از کاربران به این مسئله توجه نداشته باشند.

  دیگر پیشنهادات برای ویژگی های جدید توییتر اضافه کردن حالت بوکمارک است، در این صورت کاربران به سادگی می توانند که توییت های مورد علاقه خود را پیدا کنند. متاسفانه هنوز جک دورسی درباره تغییرات توییتر تصمیمی نگرفته است و هنوز نیاز به بررسی بیشتری برای اضافه کردن ویژگی های جدید به توییتر است.

  منبع: engadget


  مطالب مشابه


  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.