coinex
OMPFinex

هدست بی سیم دیجیتال Audio-Technica در نمایشگاه CES 2017 معرفی شد

هدست بی سیم دیجیتال Audio-Technica در نمایشگاه CES 2017 معرفی شد
هدست بی سیم دیجیتال Audio-Technica  به زودی وارد بازار خواهد شد. Audio-Technica یک کمپانی نام آشنا در عرصه ساخت هدفون ها و هدست های بی سیم است. این کمپانی تعداد زیادی از محصولات خود را در طول سال گذشته منتشر کرد.

این کمپانی در طول برگزاری نمایشگاه CES 2017 از دو هدست بی سیم دیجیتال پرده برداشت. هدفون ATH-DSR9BT و هدست بی سیم ATH-DSR9BT دو محصول جدید از این کمپانی است.

یکی از برجسته ترین ویژگی های این دو هدست جدید، سیستم Pure Digital Drive است. این ویژگی به معنای آنست که در واقع این هدفون های بی سیم با استفاده از این سیستم تمامی سیگنال های صوتی را به طور کاملا دیجیتالی حفظ کرده و صدایی باکیفیت را ارئه خواهند داد.

برای رسیدن به چنین تکنولوژی، کمپانی Audio-Technica از یک تراشه نیمه هادی Dnote کمک گرفته تا تمامی سیگنال ها را به صورت دیجیتالی حفظ کند. این هدفون ها در حال بلوتوث تا سیگنال های 24 بیت بر 48 کیلوهرتز را پشتیبانی کرده و به خوبی با اندروید و دستگاه های ios همخوانی دارند. این هدفون های بی سیم به لطف یک رابط یو اس بی به کامپیوترهای شخصی نیز متصل می شوند.

این دو هدفون با قیمت های 549 دلار در مدل بالاتر و با قیمت 299 دلار در مدل سطح پایین تر در بهار آینده در دسترس خواهند بود.

.

منبع: ubergizmo

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر